Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2018

25.06.2018

Teams - Joukkueet - Lag

Team

City

Series

FC Raahe
92101 Raahe
B-16/17 Boys
FC Ylivieska
Kalajoki
B-16/17 Boys
GBK
Kokkola
B-16/17 Boys
IK Myran
68410 Nedervetil
B-16/17 Boys
Janakkalan Pallo
14200 Turenki
B-16/17 Boys
K-Pallo
85100
B-16/17 Boys
ParVi B-pojat
Parola
B-16/17 Boys
PK-37
Iisalmi
B-16/17 Boys
PS Kemi/YJ
Kemi
B-16/17 Boys
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
B-16/17 Boys
SpoKra
64100 Kristiinankaupunki
B-16/17 Boys
Tervarit-j B2
FI-90400
B-16/17 Boys
Ajax
Kempele 90440
B-16/18 Girls
GBK
Kokkola
B-16/18 Girls
Haka-j.
37600
B-16/18 Girls
Iittalan Pallo
14500 Iittala
B-16/18 Girls
IK Myran
68410 Nedervetil
B-16/18 Girls
LaPa-95
73100 Lapinlahti
B-16/18 Girls
Esse IK
68820 Esse
C-14 Boys
Fakel
Petrozavodsk
C-14 Boys
FC Raahe
92101 Raahe
C-14 Boys
FDS WBA FC
Market Harborough
C-14 Boys
GBK
Fi-67100 Kokkola
C-14 Boys
Haka-j. musta
37600 Valkeakoski
C-14 Boys
Jalas
luopajarvi
C-14 Boys
Jaro
68600 Jakobstad
C-14 Boys
JK Tallinna Kalev
Tallinna
C-14 Boys
KePS
Kemi
C-14 Boys
KPV
67100
C-14 Boys
KuPS C14 musta
70260 KUOPIO
C-14 Boys
LaPa-95
73100 Lapinlahti
C-14 Boys
LBK
68600 PIETARSAARI
C-14 Boys
LoVe Ura-LoVe YJ
68230 Lohtaja
C-14 Boys
NuPS Musta
FI-03100 NUMMELA
C-14 Boys
OTP
FI-90400 OULU
C-14 Boys
PK-37
74101 Iisalmi
C-14 Boys
Pärnu JK Poseidon
Pärnu
C-14 Boys
Pärnu JK Vaprus
Pärnu
C-14 Boys
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
C-14 Boys
VetU
69730 TUNKKARI
C-14 Boys
FC Raahe
Pattijoki
C-14 Girls
FC United
68600 Pietarsaari
C-14 Girls
GBK
kokkola
C-14 Girls
HJS
Hämeenlinna
C-14 Girls
I-JBK yj/WFA
Korsholm
C-14 Girls
Klubi-36
74100 Iisalmi
C-14 Girls
KPV
Kokkola
C-14 Girls
LiePa/PiPS YJ Liedon Pallo
02650 Espoo
C-14 Girls
LoVe
68230 Lohtaja
C-14 Girls
MeLU
94700 kemi
C-14 Girls
Pallokissat
70100
C-14 Girls
TUS
68700
C-14 Girls
VIFK yj/WFA
Vasa
C-14 Girls
GBK
67100
C-15 Boys
HIK
10960 Hangö Norra
C-15 Boys
Komeetat
40520 Jyväskylä
C-15 Boys
KPV
Kokkola
C-15 Boys
PK-37
74101 Iisalmi
C-15 Boys
VetU
Veteli
C-15 Boys
Virkiä
62100 Lapua
C-15 Boys
AFA Olaine
Olaine
C-15 Girls
GBK
FI-67700 KOKKOLA
C-15 Girls
IK Myran
68410 Nedervetil
C-15 Girls
K-Pallo
85100 Kalajoki
C-15 Girls
Virkiä
62130 Hellanmaa
C-15 Girls
Vändra JK Vaprus
Vändra
C-15 Girls
FC Hermes Muumit
67100
D-12 Boys Level 2
FC Raahe punainen
92100 RAAHE
D-12 Boys Level 2
FC Raahe valkoinen
92100 RAAHE
D-12 Boys Level 2
FDS WBA FC FDS England
Market Harborough
D-12 Boys Level 2
GBK punainen
Kokkola
D-12 Boys Level 2
GBK valkoinen
Kokkola
D-12 Boys Level 2
Haka-j.
37600
D-12 Boys Level 2
HBK
KRONOBY
D-12 Boys Level 2
Jalas
Mantila
D-12 Boys Level 2
Jaro Blå
Jakobstad
D-12 Boys Level 2
Jaro Röd
Jakobstad
D-12 Boys Level 2
Jaro svart
68600 Jakobstad
D-12 Boys Level 2
Jaro Vit
Jakobstad
D-12 Boys Level 2
KePS punainen
94100 Kemi
D-12 Boys Level 2
KPV valkoinen
67100 KOKKOLA
D-12 Boys Level 2
KPV vihreä
67100 KOKKOLA
D-12 Boys Level 2
KäTa
Kokkola
D-12 Boys Level 2
LBK
68600 PIETARSAARI
D-12 Boys Level 2
LoVe musta
Kokkola
D-12 Boys Level 2
LoVe punainen
Kokkola
D-12 Boys Level 2
Paide Linaameeskond
Paide
D-12 Boys Level 2
PaRi
40270 Palokka
D-12 Boys Level 2
PeFF
68800 Kållby
D-12 Boys Level 2
PK-37 Sininen
74101 Iisalmi
D-12 Boys Level 2
PK-37 Valkoinen
74101 Iisalmi
D-12 Boys Level 2
Pärnu JK Poseidon
Pärnu
D-12 Boys Level 2
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
D-12 Boys Level 2
TUS
68700 Terjärv
D-12 Boys Level 2
VetU
69700 Veteli
D-12 Boys Level 2
Virkiä
Lapua
D-12 Boys Level 2
FC HaPo
29200 Harjavalta
D-12 Girls (2006)
FC United
68600 Jakobstad
D-12 Girls (2006)
GBK röd
Kokkola
D-12 Girls (2006)
GBK vit
Kokkola
D-12 Girls (2006)
Huima
Äänekoski
D-12 Girls (2006)
K-Pallo
Kalajoki
D-12 Girls (2006)
KPV green
FI-67100 Kokkola
D-12 Girls (2006)
KPV white
FI-67100 Kokkola
D-12 Girls (2006)
KäTa
Kälviä
D-12 Girls (2006)
LBK
68600 PIETARSAARI
D-12 Girls (2006)
ONS musta
Oulu
D-12 Girls (2006)
Vändra JK Vaprus
Vändra
D-12 Girls (2006)
FDS WBA FC FDS England
Market Harborough
D-13 Boys Level 1
Lehpa musta
80710 Lehmo
D-13 Boys Level 1
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
D-13 Boys Level 1
Tervarit-j 05 Musta
90400 Oulu
D-13 Boys Level 1
Tikka Espoon Tikka
02160 Espoo
D-13 Boys Level 1
Virkiä
62100 Lapua
D-13 Boys Level 1
FC Raahe
92100 RAAHE
D-13 Boys Level 2
GBK Randig
67700
D-13 Boys Level 2
GBK Röd
67700
D-13 Boys Level 2
IK Myran
Nedervetil
D-13 Boys Level 2
Jaro röd
68600 Jakobstad
D-13 Boys Level 2
Jaro vit
68600 Jakobstad
D-13 Boys Level 2
KePS punainen
FI-94100 Kemi
D-13 Boys Level 2
KePS valkoinen
FI-94410 Kemi
D-13 Boys Level 2
Kiilat
Haapajärvi
D-13 Boys Level 2
Kopse
Vantaa
D-13 Boys Level 2
KP-V
69600 Kaustinen
D-13 Boys Level 2
KPV Vihreä
Kokkola
D-13 Boys Level 2
Kraft
FI-64200 Närpes
D-13 Boys Level 2
LBK
68600 PIETARSAARI
D-13 Boys Level 2
MiKi
50100 Mikkeli
D-13 Boys Level 2
MPS
FI-00750 HELSINKI
D-13 Boys Level 2
PK-37 Sininen
74101 Iisalmi
D-13 Boys Level 2
PK-37 Valkoinen
74101 Iisalmi
D-13 Boys Level 2
RoPS
Saarenkylä
D-13 Boys Level 2
TU valkoinen
69300
D-13 Boys Level 2
Vändra JK Vaprus
Vändra
D-13 Boys Level 2
Esse IK
 
D-13 Girls Level 2
FC Ylivieska
84100 Ylivieska
D-13 Girls Level 2
HBK
Kronoby
D-13 Girls Level 2
IK Myran
68410 Nedervetil
D-13 Girls Level 2
KPV Smaragdit
Kokkola
D-13 Girls Level 2
KPV vihreä
67600 Kokkola
D-13 Girls Level 2
LaPa-95
73100 Lapinlahti
D-13 Girls Level 2
ONS 05/06
90140 oulu
D-13 Girls Level 2
ONS 06 punainen
Oulu
D-13 Girls Level 2
Rovaniemi Utd
96800 Rovaniemi
D-13 Girls Level 2
Limingan Pallokarhut P08
91910 TUPOS (Liminka)
E-10 Boys Level 1
FC Raahe punainen
92100 Raahe
E-10 Boys Level 1
FC SCJ punainen
96900 SAARENKYLÄ
E-10 Boys Level 1
FCV
40800 Vaajakoski
E-10 Boys Level 1
Futbola Parks
Riga
E-10 Boys Level 1
Haka-j. P08 valkoinen
FI-37600 Valkeakoski
E-10 Boys Level 1
IF Standard
68920 PURMO
E-10 Boys Level 1
JK Tallinna Kalev
Tallinna
E-10 Boys Level 1
KPV valkoinen
67100 kokkola
E-10 Boys Level 1
KPV vihreä
67100 kokkola
E-10 Boys Level 1
LBK
68600 PIETARSAARI
E-10 Boys Level 1
OTP OTP 08
Oulu
E-10 Boys Level 1
Pärnu JK Vaprus
Pärnu
E-10 Boys Level 1
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
E-10 Boys Level 1
Sisu
Siuntio
E-10 Boys Level 1
Tervarit-j Musta1
Oulu
E-10 Boys Level 1
Tervarit-j valkoinen
Oulu
E-10 Boys Level 1
Virkiä
62190
E-10 Boys Level 1
Punainen
FI
E-10 Boys Level 2
FC Raahe valkoinen
92100 Raahe
E-10 Boys Level 2
FC SCJ valkoinen
96900 SAARENKYLÄ
E-10 Boys Level 2
GBK punainen
Kokkola
E-10 Boys Level 2
GBK valkoinen
Kokkola
E-10 Boys Level 2
Haka-j. P08 musta
FI-37600 Valkeakoski
E-10 Boys Level 2
HBK
68500 Kronoby
E-10 Boys Level 2
IK Myran
68410 Nedervetil
E-10 Boys Level 2
Jaro Jaro Röd
68600 Jakobstad
E-10 Boys Level 2
Jaro Jaro Vit
68600 Jakobstad
E-10 Boys Level 2
JK Tallinna Kalev
Tallinna
E-10 Boys Level 2
K-Pallo
85100 Kalajoki
E-10 Boys Level 2
KP-V
69600 Kaustinen
E-10 Boys Level 2
KPV musta
67100 kokkola
E-10 Boys Level 2
KäTa sininen
68300
E-10 Boys Level 2
KäTa valkoinen
68300
E-10 Boys Level 2
Lehpa redblack
Lehmo
E-10 Boys Level 2
Lehpa white
80710 Lehmo
E-10 Boys Level 2
LoVe
68230
E-10 Boys Level 2
OTP punainen
Oulu
E-10 Boys Level 2
PeFF
Pedersöre
E-10 Boys Level 2
PK-37 sininen
74101 iisalmi
E-10 Boys Level 2
PK-37 Valkoinen
74101 iisalmi
E-10 Boys Level 2
Tervarit-j musta
Oulu
E-10 Boys Level 2
TUS
Terjärv
E-10 Boys Level 2
VetU
FI-69730 Tunkkari
E-10 Boys Level 2
Virkiä
62190
E-10 Boys Level 2
GBK
Kokkola
E-10 Girls Level 2
Karjalan Tytöt
Olonets
E-10 Girls Level 2
Klubi-36
74120 Iisalmi
E-10 Girls Level 2
LoVe LoVe/KPV
68230
E-10 Girls Level 2
Pärnu JK Vaprus
Pärnu
E-10 Girls Level 2
TUS
FI-68700 TERJÄRV
E-10 Girls Level 2
FC Reipas Musta 1
15200 Lahti
E-11 Boys Level 1
FDS WBA FC FDS England
Market Harborough
E-11 Boys Level 1
Futbola Parks
Riga
E-11 Boys Level 1
JK Augur Tallinna
Tallinna
E-11 Boys Level 1
JäPS
fi-04400 järvenpää
E-11 Boys Level 1
Komeetat musta
40600 Jyväskylä
E-11 Boys Level 1
KPV vihreä
67100 Kokkola
E-11 Boys Level 1
OLS Espanja
FI-90120 OULU
E-11 Boys Level 1
OTP Punainen
Oulu
E-11 Boys Level 1
Paide Linaameeskond
Paide
E-11 Boys Level 1
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
E-11 Boys Level 1
Vändra JK Vaprus
Vändra
E-11 Boys Level 1
 
Kokkola
E-11 Boys Level 2
FC Raahe
92160
E-11 Boys Level 2
FC Reipas Musta 2
15200 Lahti
E-11 Boys Level 2
FC Reipas Raita
15200, Lahti
E-11 Boys Level 2
FC Reipas Viiru
Lahti
E-11 Boys Level 2
GBK GBK röd
Karleby
E-11 Boys Level 2
GBK GBK vit
Karleby
E-11 Boys Level 2
IK Musta
60800 ILMAJOKI
E-11 Boys Level 2
IK Punainen
60800 ILMAJOKI
E-11 Boys Level 2
Jalas
61600
E-11 Boys Level 2
Jaro röd
Jakobstad
E-11 Boys Level 2
Jaro vit
Jakobstad
E-11 Boys Level 2
JäPS Jäps sininen
Järvenpää
E-11 Boys Level 2
K-Pallo
FI-85100 KALAJOKI
E-11 Boys Level 2
KePS valkoinen
94100 Kemi
E-11 Boys Level 2
Komeetat sininen
40600 Jyväskylä
E-11 Boys Level 2
Komeetat valkoinen
40600 Jyväskylä
E-11 Boys Level 2
KPV musta
67100 Kokkola
E-11 Boys Level 2
KPV valkoinen
67100 Kokkola
E-11 Boys Level 2
KäTa
68300 Kälviä
E-11 Boys Level 2
LBK röd
68600 PIETARSAARI
E-11 Boys Level 2
LBK svart
68600 PIETARSAARI
E-11 Boys Level 2
OTP Valkoinen
Oulu
E-11 Boys Level 2
PK-37 Sininen
74101 Iisalmi
E-11 Boys Level 2
PK-37 Valkoinen
74101 Iisalmi
E-11 Boys Level 2
SuPS Musta
89600 Suomussalmi
E-11 Boys Level 2
ToU
70900 Toivala
E-11 Boys Level 2
TU
Toholampi
E-11 Boys Level 2
Virkiä
62100 Lapua
E-11 Boys Level 2
AFA Olaine
Olaine
E-11 Girls Level 1
HauPa
Oulu
E-11 Girls Level 1
Klubi-36
74160
E-11 Girls Level 1
KPV valkoinen
FI-67200 KOKKOLA
E-11 Girls Level 1
KPV vihreä
FI-67200 KOKKOLA
E-11 Girls Level 1
GBK
Kokkola
E-11 Girls Level 2
HBK
68500 Kronoby
E-11 Girls Level 2
IK Myran
68410 Nedervetil
E-11 Girls Level 2
JyPK
FI-40520 JYVÄSKYLÄ
E-11 Girls Level 2
Klubi-36 vihreä
74120
E-11 Girls Level 2
LoVe
68230
E-11 Girls Level 2
TUS
68700
E-11 Girls Level 2
GBK röd
kokkola
F-7 Boys
GBK vit
kokkola
F-7 Boys
HBK
68500 Kronoby
F-7 Boys
IK Myran
68410 Nedervetil
F-7 Boys
Jaro Jaro röd
68620 Pietarsaari
F-7 Boys
Jaro Jaro vit
68620 pietarsaari
F-7 Boys
KPV sininen
67400 Kokkola
F-7 Boys
KPV valkoinen
67400 Kokkola
F-7 Boys
KPV vihreä
67400 Kokkola
F-7 Boys
Kristall , St. Petersburg (RUS)
St.Petersburg
F-7 Boys
GBK randig
67700
F-8 Boys
GBK röd
67700
F-8 Boys
GBK vit
67700
F-8 Boys
HBK
68500 Kronoby
F-8 Boys
IK Myran
68410 Nedervetil
F-8 Boys
Jaro blå
68600 Jakobstad
F-8 Boys
Jaro röd
68600 Jakobstad
F-8 Boys
Jaro vit
68600 Jakobstad
F-8 Boys
Kostamus
Kostamus
F-8 Boys
KP-V
69600
F-8 Boys
KPV musta
67200 KOKKOLA
F-8 Boys
KPV sininen
67200 Kokkola
F-8 Boys
KPV valkoinen
67200 Kokkola
F-8 Boys
KPV vihreä
67200 KOKKOLA
F-8 Boys
KäTa
68300 KÄLVIÄ
F-8 Boys
LoVe
FI-68210 MARINKAINEN
F-8 Boys
OLS Ranska keltainen
90120
F-8 Boys
OLS Ranska sininen
90120
F-8 Boys
OTP
90400 Oulu
F-8 Boys
PK-37 Sininen
74101 Iisalmi
F-8 Boys
PK-37 Valkoinen
74101 Iisalmi
F-8 Boys
Rakvere JK Tarvas
Rakvere
F-8 Boys
TU
69310 Laitila
F-8 Boys
GBK
67100 Kokkola
F-8 Girls
IK Myran
68410 Nedervetil
F-8 Girls
KPV keltainen
67700 Kokkola
F-8 Girls
KPV valkoinen
67700 Kokkola
F-8 Girls
KPV vihreä
67700 Kokkola
F-8 Girls
LoVe
68330
F-8 Girls
ONS ONS10 Musta
Oulu
F-8 Girls
ONS ONS10 Punainen
Oulu
F-8 Girls
TUS
68700 Terjärv
F-8 Girls
 
St.Peterburg
F-9 Boys
Ajax sininen
90440 Kempele
F-9 Boys
Ajax sinivalkoinen
90440 Kempele
F-9 Boys
Ajax valkoinen
Kempele
F-9 Boys
Futbola Parks
Riga
F-9 Boys
GBK punainen
FI-67700 Kokkola
F-9 Boys
GBK valkoinen
FI-67700 Kokkola
F-9 Boys
HBK
Kronoby
F-9 Boys
IK Myran
68410 Nedervetil
F-9 Boys
Kostamus
Kostamus
F-9 Boys
KPV keltainen
Kokkola
F-9 Boys
KPV musta
Kokkola
F-9 Boys
KPV sininen
Kokkola
F-9 Boys
KPV valkoinen
Kokkola
F-9 Boys
KPV vihreä
Kokkola
F-9 Boys
KäTa Sininen
KÄLVIÄ
F-9 Boys
LBK röd
68600 PIETARSAARI
F-9 Boys
LBK svart
68600 PIETARSAARI
F-9 Boys
OTP
FI-90400 OULU
F-9 Boys
PK-37 Sininen
74101 Iisalmi
F-9 Boys
PK-37 Sinivalkoinen
74101 Iisalmi
F-9 Boys
PK-37 Valkoinen
74101 Iisalmi
F-9 Boys
TU
FI-69300
F-9 Boys
TUS grön
Terjärv
F-9 Boys
TUS gul
Terjärv
F-9 Boys
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus I
Vändra
F-9 Boys
Vändra JK Vaprus Vändra JK Vaprus II
Vändra
F-9 Boys
GBK
Kokkola
F-9 Girls
KP-V
Kaustinen
F-9 Girls
KPV valkoinen
Kokkola
F-9 Girls
KPV vihreä
Kokkola
F-9 Girls
KäTa
68300 Kälviä
F-9 Girls
LBK
68600 PIETARSAARI
F-9 Girls
ONS ONS09
90540
F-9 Girls
GBK Tigers red
67100 Kokkola
Kaarle Special Olympics
GBK Tigers white
Kokkola
Kaarle Special Olympics
Jaro Rockets
68600 PIETARSAARI
Kaarle Special Olympics
KuPS
70100 Kuopio
Kaarle Special Olympics
RoPS Soft
96100
Kaarle Special Olympics
SJK Tiikerit
Seinäjoki
Kaarle Special Olympics
Tervarit-j Olympiakos SM
90800 OULU
Kaarle Special Olympics
Tervarit-j Olympiakos soft
90800 OULU
Kaarle Special Olympics





Menu

22.07.2018 - Loppujärjestys Kokkola Cup 2018 14.07.2018 - Kokkola Cup lehti 08.07.2018 - Otteluohjelma 2018 25.06.2018 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2018 04.05.2018 - Ilmoittautuminen jatkuu 01.03.2018 - Kokkola Cup aplikaatio 18.02.2018 - Kokkola Cup info, helmikuu 18.02.2018 - Ilmoittautuneita...lisää... 14.02.2018 - Ilmoittautuneita... 11.02.2018 - Organisaatioon uudet kasvot 06.02.2018 - Ikäluokka 2006 pojat 16.09.2017 - Ilmoittautuminen avattu!! 24.07.2017 - KIITOS!! 23.07.2017 - Loppujärjestys 2017 23.07.2017 - Gentlemanna Price 23.07.2017 - Pankkikortti 23.07.2017 - Kuvakisan voittaja torstai, perjantai, lauantai 22.07.2017 - Finaalit 2017 21.07.2017 - HUOM! 21.07.2017 - Live lähetykset perjantaina 20.07.2017 - HUOM!! HUOM!! 20.07.2017 - Live lähetykset torstaina 18.07.2017 - Mobiiliappi 13.07.2017 - Otteluohjelma 2017 05.07.2017 - EVS nuorisotyöntekijät 29.05.2017 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017 23.05.2017 - Kaarle Special Olympics 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen