Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017

29.05.2017

Teams - Joukkueet - Lag

Team

Specifier

Series

Ajax Sarkkiranta
 
B-16/17 Boys
FC Ylivieska
 
B-16/17 Boys
Gamlakarleby bollklubb
 
B-16/17 Boys
IK Myran
 
B-16/17 Boys
Janakkalan Pallo
 
B-16/17 Boys
Kajaanin Haka
 
B-16/17 Boys
Kalajoen Pallo
 
B-16/17 Boys
Pallo-Kerho 37
 
B-16/17 Boys
Tervarit Juniorit
B3
B-16/17 Boys
Tornion Pallo-47
 
B-16/17 Boys
DUSH-07
 
C-14 Boys Level 1
Iskmo-Jungsund Bollklubb
WFA
C-14 Boys Level 1
Jyväskylän Komeetat
musta
C-14 Boys Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
 
C-14 Boys Level 1
Kuusamon Pallo-Karhut
 
C-14 Boys Level 1
Larsmo Bollklubb
 
C-14 Boys Level 1
Lohjan Pallo
 
C-14 Boys Level 1
Pallo-Kerho 37
 
C-14 Boys Level 1
Pärnu JK Vaprus (EST)
 
C-14 Boys Level 1
Tervarit Juniorit
musta
C-14 Boys Level 1
FC Haka juniorit
 
C-14 Boys Level 2
FC Hermes
 
C-14 Boys Level 2
FC Raahe
 
C-14 Boys Level 2
FC Ülenurme
 
C-14 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
 
C-14 Boys Level 2
IFK Umeå
Haga
C-14 Boys Level 2
Jalasjärven Jalas
 
C-14 Boys Level 2
Jyväskylän Komeetat
sininen
C-14 Boys Level 2
Nokian Palloseura
YJ2
C-14 Boys Level 2
Seinäjoen Sisu
 
C-14 Boys Level 2
Tampereen Pallo-Veikot
valkoinen
C-14 Boys Level 2
Vändra JK Vaprus
 
C-14 Boys Level 2
Vetelin Urheilijat
 
C-14 Boys Level 2
FC Ylivieska
 
C-14 Girls
Gamlakarleby bollklubb
harraste
C-14 Girls
Gamlakarleby bollklubb
 
C-14 Girls
Nummelan Palloseura
 
C-14 Girls
Oulun Nice Soccer
ONS-04
C-14 Girls
Palokan Riento
 
C-14 Girls
Rovaniemi United
 
C-14 Girls
Seinäjoen Mimmiliiga
 
C-14 Girls
Toivalan Urheilijat
 
C-14 Girls
Tornion Pallo-47
 
C-14 Girls
Ajax Sarkkiranta
 
C-15 Boys
Esse IK
 
C-15 Boys
Forssan Jalkapalloklubi
 
C-15 Boys
Gamlakarleby bollklubb
 
C-15 Boys
IK Myran
 
C-15 Boys
Janakkalan Pallo
 
C-15 Boys
JK Tammeka
 
C-15 Boys
Jyväskylän Komeetat
sininen
C-15 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
 
C-15 Boys
Lohtajan Veikot
 
C-15 Boys
Nokian Palloseura
 
C-15 Boys
Parolan Visa
 
C-15 Boys
FC United
 
C-15 Girls
Gamlakarleby bollklubb
 
C-15 Girls
IK Myran
 
C-15 Girls
JK Tallinna Kalev
 
C-15 Girls
Larsmo Bollklubb
 
C-15 Girls
Rovaniemi United
 
C-15 Girls
Tornion Pallo-47
 
C-15 Girls
Äänekosken Huima
yellow
D-12 Boys
Ajax Sarkkiranta
sininen
D-12 Boys
Ajax Sarkkiranta
valkoinen
D-12 Boys
FC Hermes
punainen
D-12 Boys
FC Matinkylä
 
D-12 Boys
FC Ylivieska
 
D-12 Boys
FDS in partnership with West Bromwich Albion FC
FDS England
D-12 Boys
Gamlakarleby bollklubb
randig
D-12 Boys
Gamlakarleby bollklubb
röd
D-12 Boys
Gamlakarleby bollklubb
vit
D-12 Boys
Haapajärven Kiilat
 
D-12 Boys
Haukiputaan Pallo
edustus
D-12 Boys
IK Myran
 
D-12 Boys
JK Tallinna Kalev
Jüri
D-12 Boys
JK Tammeka
1
D-12 Boys
JK Tammeka
2
D-12 Boys
Jyväskylän Komeetat
musta
D-12 Boys
Jyväskylän Komeetat
sininen
D-12 Boys
Karkkilan Jalkapalloseura
 
D-12 Boys
Kaustisen Pohjan-Veikot
 
D-12 Boys
Kemin Palloseura
punainen
D-12 Boys
Kemin Palloseura
valkoinen
D-12 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
D-12 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
D-12 Boys
Larsmo Bollklubb
 
D-12 Boys
Oulun Työväen Palloilijat
 
D-12 Boys
Pallo-Kerho 37
sininen
D-12 Boys
Pallo-Kerho 37
valkoinen
D-12 Boys
SK Zvezda Lybertsy Moscow Region
Zvezda Lybertsy
D-12 Boys
Slavator
 
D-12 Boys
Tervarit Juniorit
musta 1
D-12 Boys
Tervarit Juniorit
musta 2
D-12 Boys
Toholammin Urheilijat
 
D-12 Boys
Vändra JK Vaprus
 
D-12 Boys
Äänekosken Huima
 
D-12 Girls
FC Wimma
 
D-12 Girls
Gamlakarleby bollklubb
 
D-12 Girls
Hovsala Bollklubb
 
D-12 Girls
IK Myran
 
D-12 Girls
Jokelan Kisa
 
D-12 Girls
Karjalan Tytöt
 
D-12 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
smaragdit
D-12 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
timantit
D-12 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
D-12 Girls
Oulun Nice Soccer
06 punainen
D-12 Girls
Oulun Nice Soccer
punainen
D-12 Girls
Ponkilan Pantterit
 
D-12 Girls
Slavator
 
D-12 Girls
Tornion Pallo-47
 
D-12 Girls
Euran Pallo ry
 
D-13 Boys Level 1
Gamlakarleby bollklubb
 
D-13 Boys Level 1
JK Tammeka
 
D-13 Boys Level 1
Jyväskylän Komeetat
musta
D-13 Boys Level 1
Kemin Palloseura
punainen
D-13 Boys Level 1
Lehmon Pallo -77
punainen
D-13 Boys Level 1
Maskun Palloseura
 
D-13 Boys Level 1
Oulun Työväen Palloilijat
 
D-13 Boys Level 1
Palokan Riento
keltainen
D-13 Boys Level 1
Pärnu JK Vaprus (EST)
 
D-13 Boys Level 1
Esse IK
 
D-13 Boys Level 2
Fakel
 
D-13 Boys Level 2
FC Hermes
 
D-13 Boys Level 2
FC Kasiysi
 
D-13 Boys Level 2
FC Kotkat
 
D-13 Boys Level 2
FC Raahe
valkoinen
D-13 Boys Level 2
FC Raahe
 
D-13 Boys Level 2
FC Ylivieska
keltainen
D-13 Boys Level 2
FC Ylivieska
punainen
D-13 Boys Level 2
JK Tallinna Kalev
 
D-13 Boys Level 2
JK Tammeka
 
D-13 Boys Level 2
Jyväskylän Komeetat
sininen
D-13 Boys Level 2
Kalajoen Pallo
 
D-13 Boys Level 2
Kannuksen Ura
 
D-13 Boys Level 2
Kemin Palloseura
valkoinen
D-13 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
Valkoinen
D-13 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
Vihreä
D-13 Boys Level 2
Kortesjärven Järvi-Veikot (KJV)
 
D-13 Boys Level 2
Kuopion Palloseura
keltainen
D-13 Boys Level 2
Larsmo Bollklubb
 
D-13 Boys Level 2
Lehmon Pallo -77
valkoinen
D-13 Boys Level 2
Lohtajan Veikot
 
D-13 Boys Level 2
Maskun Palloseura
 
D-13 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
sininen
D-13 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
valkoinen
D-13 Boys Level 2
Palokan Riento
musta
D-13 Boys Level 2
Pedersöre Fotbollsförening
 
D-13 Boys Level 2
Rovaniemen Palloseura
 
D-13 Boys Level 2
Slavator
 
D-13 Boys Level 2
Sluibailijat (SBL) Sininen
sininen
D-13 Boys Level 2
Sluibailijat (SBL) Valkoinen
valkoinen
D-13 Boys Level 2
Team LKP
 
D-13 Boys Level 2
Terjärv Ungdoms Sportklubb
 
D-13 Boys Level 2
Tervarit Juniorit
punainen
D-13 Boys Level 2
Toholammin Urheilijat
 
D-13 Boys Level 2
Tolkis Bollklubb
 
D-13 Boys Level 2
Vetelin Urheilijat
 
D-13 Boys Level 2
FC United
 
D-13 Girls Level 1
Gamlakarleby bollklubb
 
D-13 Girls Level 1
Keravan Pallo -75
keltainen
D-13 Girls Level 1
Klubi-36
 
D-13 Girls Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
 
D-13 Girls Level 1
Maskun Palloseura
 
D-13 Girls Level 1
Oulun Nice Soccer
05 RSM
D-13 Girls Level 1
Tampereen Ilves
 
D-13 Girls Level 1
Ajax Sarkkiranta
valkoinen
D-13 Girls Level 2
FC Kuffen
 
D-13 Girls Level 2
Karjalan Tytöt
 
D-13 Girls Level 2
Keravan Pallo -75
Vihreä
D-13 Girls Level 2
Merilappi United
 
D-13 Girls Level 2
Pallo-Iirot
 
D-13 Girls Level 2
Ponkilan Pantterit
 
D-13 Girls Level 2
Rovaniemi United
 
D-13 Girls Level 2
Salon Pallo
 
D-13 Girls Level 2
Terjärv Ungdoms Sportklubb
 
D-13 Girls Level 2
Vändra JK Vaprus
 
D-13 Girls Level 2
Ajax Sarkkiranta
valkoinen
E-10 Boys Level 1
FDS in partnership with West Bromwich Albion FC
FDS England
E-10 Boys Level 1
JK Tammeka
 
E-10 Boys Level 1
Jyväskylän Komeetat
musta
E-10 Boys Level 1
Kajaanin Haka
 
E-10 Boys Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
E-10 Boys Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
E-10 Boys Level 1
Oulun Luistinseura
keltainen
E-10 Boys Level 1
Oulun Luistinseura
sininen
E-10 Boys Level 1
Oulun Työväen Palloilijat
08 punainen
E-10 Boys Level 1
Oulun Työväen Palloilijat
punainen
E-10 Boys Level 1
Tervarit Juniorit
musta 1
E-10 Boys Level 1
Valkeakosken Nappulaliiga
keltainen
E-10 Boys Level 1
Vändra JK Vaprus
 
E-10 Boys Level 1
Ajax Sarkkiranta
sininen
E-10 Boys Level 2
FF Jaro JS
röd
E-10 Boys Level 2
FF Jaro JS
vit
E-10 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
blå
E-10 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
röd
E-10 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
vit
E-10 Boys Level 2
IK Myran
 
E-10 Boys Level 2
Ilmajoen Kisailijat
musta
E-10 Boys Level 2
Ilmajoen Kisailijat
punainen
E-10 Boys Level 2
Jalasjärven Jalas
 
E-10 Boys Level 2
JK Tammeka
 
E-10 Boys Level 2
Jyväskylän Komeetat
sininen
E-10 Boys Level 2
Kajaanin Haka
 
E-10 Boys Level 2
Kalajoen Pallo
oranssi
E-10 Boys Level 2
Kälviän Tarmo
 
E-10 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
keltainen
E-10 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
musta
E-10 Boys Level 2
Lapuan Virkiä
 
E-10 Boys Level 2
Larsmo Bollklubb
röd
E-10 Boys Level 2
Larsmo Bollklubb
svart
E-10 Boys Level 2
Norrvalla FF
 
E-10 Boys Level 2
Oulun Luistinseura
Ruotsi
E-10 Boys Level 2
Oulun Luistinseura
 
E-10 Boys Level 2
Oulun Työväen Palloilijat
valkoinen
E-10 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
sininen
E-10 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
valkoinen
E-10 Boys Level 2
Ponkilan Pantterit
 
E-10 Boys Level 2
Slavator
 
E-10 Boys Level 2
Terjärv Ungdoms Sportklubb
 
E-10 Boys Level 2
Tervarit Juniorit
musta 2
E-10 Boys Level 2
Tervarit Juniorit
punainen
E-10 Boys Level 2
Toholammin Urheilijat
 
E-10 Boys Level 2
Valkeakosken Nappulaliiga
sininen
E-10 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
E-10 Girls Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
E-10 Girls Level 1
Oulun Nice Soccer
08 Punanen
E-10 Girls Level 1
Gamlakarleby bollklubb
 
E-10 Girls Level 2
IK Myran
 
E-10 Girls Level 2
Karjalan Tytöt
 
E-10 Girls Level 2
Klubi-36
 
E-10 Girls Level 2
Lohtajan Veikot
 
E-10 Girls Level 2
Oulun Harrastefutis ry
 
E-10 Girls Level 2
Pallokissat
musta
E-10 Girls Level 2
Pallokissat
valkea
E-10 Girls Level 2
Palokan Riento
 
E-10 Girls Level 2
Terjärv Ungdoms Sportklubb
 
E-10 Girls Level 2
FDS in partnership with West Bromwich Albion FC
FDS England
E-11 Boys Level 1
Haukiputaan Pallo
vihreä
E-11 Boys Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
E-11 Boys Level 1
Lohtajan Veikot
punainen
E-11 Boys Level 1
Oulunsalon Pallo
sininen
E-11 Boys Level 1
Ponkilan Pantterit
musta
E-11 Boys Level 1
Raplamaa JK (EST)
 
E-11 Boys Level 1
Tervarit Juniorit
musta
E-11 Boys Level 1
Valkeakosken Nappulaliiga
 
E-11 Boys Level 1
Ajax Sarkkiranta
musta
E-11 Boys Level 2
Esse IK
 
E-11 Boys Level 2
FC Santa Claus Juniorit
 
E-11 Boys Level 2
FC Ülenurme
 
E-11 Boys Level 2
FC Ylivieska
 
E-11 Boys Level 2
FF Jaro JS
blå
E-11 Boys Level 2
FF Jaro JS
röd
E-11 Boys Level 2
FF Jaro JS
vit
E-11 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
punainen
E-11 Boys Level 2
Gamlakarleby bollklubb
valkoinen
E-11 Boys Level 2
Hovsala Bollklubb
 
E-11 Boys Level 2
Ilmajoen Kisailijat
 
E-11 Boys Level 2
JK Tammeka
 
E-11 Boys Level 2
Kälviän Tarmo
 
E-11 Boys Level 2
Karkkilan Jalkapalloseura
 
E-11 Boys Level 2
Kemin Palloseura
punainen
E-11 Boys Level 2
Kemin Palloseura
valkoinen
E-11 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
musta
E-11 Boys Level 2
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
E-11 Boys Level 2
Lapuan Virkiä
 
E-11 Boys Level 2
Larsmo Bollklubb
 
E-11 Boys Level 2
Lohtajan Veikot
musta
E-11 Boys Level 2
Oulunsalon Pallo
valkoinen
E-11 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
sininen
E-11 Boys Level 2
Pallo-Kerho 37
valkoinen
E-11 Boys Level 2
Palokan Riento
 
E-11 Boys Level 2
Ponkilan Pantterit
turkoosi
E-11 Boys Level 2
Raplamaa JK (EST)
 
E-11 Boys Level 2
Slavator
 
E-11 Boys Level 2
Terjärv Ungdoms Sportklubb
 
E-11 Boys Level 2
Tervarit Juniorit
punainen
E-11 Boys Level 2
Vetelin Urheilijat
 
E-11 Boys Level 2
Jyväskylän Pallokerho
valkoinen
E-11 Girls Level 1
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
E-11 Girls Level 1
Oulun Nice Soccer
musta
E-11 Girls Level 1
Oulunsalon Pallo
 
E-11 Girls Level 1
Palokan Riento
 
E-11 Girls Level 1
Solf Idrottsklubb
 
E-11 Girls Level 1
Tampereen Pallo-Veikot
 
E-11 Girls Level 1
Tornion Pallo-47
 
E-11 Girls Level 1
Gamlakarleby bollklubb
röd
E-11 Girls Level 2
Gamlakarleby bollklubb
vit
E-11 Girls Level 2
Jyväskylän Pallokerho
vihreä
E-11 Girls Level 2
Kälviän Tarmo
 
E-11 Girls Level 2
Larsmo Bollklubb
 
E-11 Girls Level 2
Oulun Nice Soccer
valkoinen
E-11 Girls Level 2
Ylöjärven Ilves
 
E-11 Girls Level 2
IK Myran
gul
F-6 Boys
Gamlakarleby bollklubb
punainen
F-7 Boys
Gamlakarleby bollklubb
valkoinen
F-7 Boys
Hovsala Bollklubb
 
F-7 Boys
IK Myran
svart
F-7 Boys
Kälviän Tarmo
 
F-7 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
musta
F-7 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
F-7 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
F-7 Boys
Kostomuksha
 
F-7 Boys
Kristall , St.Petersburg (RUS)
 
F-7 Boys
Lohtajan Veikot
 
F-7 Boys
Oulun Luistinseura
Ranska 10 Marseille
F-7 Boys
Gamlakarleby bollklubb
 
F-7 Girls
IK Myran
gul
F-7 Girls
IK Myran
svart
F-7 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
F-7 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
F-7 Girls
Lohtajan Veikot
 
F-7 Girls
FC Ylivieska
keltainen
F-8 Boys
FC Ylivieska
punainen
F-8 Boys
Gamlakarleby bollklubb
punainen
F-8 Boys
Gamlakarleby bollklubb
raita
F-8 Boys
Gamlakarleby bollklubb
valkoinen
F-8 Boys
Hovsala Bollklubb
 
F-8 Boys
Idrottsföreningen Standard
 
F-8 Boys
IK Myran
gul
F-8 Boys
IK Myran
svart
F-8 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
oranssi
F-8 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
sininen
F-8 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
F-8 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
F-8 Boys
Kostomuksha
 
F-8 Boys
Kristall , St.Petersburg (RUS)
 
F-8 Boys
Larsmo Bollklubb
röd
F-8 Boys
Larsmo Bollklubb
svart
F-8 Boys
Lohtajan Veikot
valkoinen
F-8 Boys
Oulun Luistinseura
Ranska 10 Lyon
F-8 Boys
Pallo-Kerho 37
sininen
F-8 Boys
Pallo-Kerho 37
sinivalkoinen
F-8 Boys
Pallo-Kerho 37
valkoinen
F-8 Boys
Terjärv Ungdoms Sportklubb
grön
F-8 Boys
Terjärv Ungdoms Sportklubb
gul
F-8 Boys
Ajax Sarkkiranta
 
F-8 Girls
Gamlakarleby bollklubb
 
F-8 Girls
Kaustisen Pohjan-Veikot
 
F-8 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
 
F-8 Girls
Oulun Harrastefutis ry
 
F-8 Girls
FC Raahe
punainen
F-9 Boys
FC Raahe
valkoinen
F-9 Boys
Gamlakarleby bollklubb
punainen
F-9 Boys
Gamlakarleby bollklubb
raita
F-9 Boys
Gamlakarleby bollklubb
valkoinen
F-9 Boys
Hovsala Bollklubb
grön
F-9 Boys
Idrottsföreningen Standard
 
F-9 Boys
IK Myran
 
F-9 Boys
Jalasjärven Jalas
 
F-9 Boys
JK Tallinna Kalev
1
F-9 Boys
JK Tammeka
2
F-9 Boys
Kajaanin Haka
 
F-9 Boys
Kalajoen Pallo
oranssi
F-9 Boys
Kalajoen Pallo
valkoinen
F-9 Boys
Kälviän Tarmo
sininen
F-9 Boys
Kälviän Tarmo
valkoinen
F-9 Boys
Kaustisen Pohjan-Veikot
 
F-9 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
keltainen
F-9 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
sininen
F-9 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
valkoinen
F-9 Boys
Kokkolan Pallo-Veikot
vihreä
F-9 Boys
Larsmo Bollklubb
röd
F-9 Boys
Larsmo Bollklubb
svart
F-9 Boys
Lohtajan Veikot
sininen
F-9 Boys
Oulun Luistinseura
Belgia 08 keltainen
F-9 Boys
Oulun Luistinseura
Belgia 08 sininen
F-9 Boys
Oulun Työväen Palloilijat
valkoinen
F-9 Boys
Pallo-Kerho 37
sininen
F-9 Boys
Pallo-Kerho 37
sinivalkoinen
F-9 Boys
Pallo-Kerho 37
valkoinen
F-9 Boys
Palokan Riento
 
F-9 Boys
Vetelin Urheilijat
 
F-9 Boys
Ajax Sarkkiranta
 
F-9 Girls
Gamlakarleby bollklubb
 
F-9 Girls
Hovsala Bollklubb
grön
F-9 Girls
Hovsala Bollklubb
vit
F-9 Girls
Karjalan Tytöt
 
F-9 Girls
Klubi-36
 
F-9 Girls
Kokkolan Pallo-Veikot
 
F-9 Girls
Lohtajan Veikot
 
F-9 Girls
Oulun Harrastefutis ry
 
F-9 Girls
Oulun Nice Soccer
musta
F-9 Girls
Oulun Nice Soccer
pinkki
F-9 Girls
Oulun Nice Soccer
punanen
F-9 Girls
Oulun Nice Soccer
valakone
F-9 Girls
Tornion Pallo-47
punainen
F-9 Girls
Tornion Pallo-47
valkoinen
F-9 Girls
Gamlakarleby bollklubb
GBK-Tigers red
Kaarle Special Olympics
Gamlakarleby bollklubb
GBK-Tigers white
Kaarle Special Olympics
Jaro Rockets
 
Kaarle Special Olympics
Tervarit Juniorit
Olympiakos SM
Kaarle Special Olympics
Tervarit Juniorit
Olympiakos Soft
Kaarle Special Olympics



Tervetuloa!


Menu

24.07.2017 - KIITOS!! 23.07.2017 - Loppujärjestys 2017 23.07.2017 - Gentlemanna Price 23.07.2017 - Pankkikortti 23.07.2017 - Kuvakisan voittaja torstai, perjantai, lauantai 22.07.2017 - Finaalit 2017 21.07.2017 - HUOM! 21.07.2017 - Live lähetykset perjantaina 20.07.2017 - HUOM!! HUOM!! 20.07.2017 - Live lähetykset torstaina 18.07.2017 - Mobiiliappi 13.07.2017 - Otteluohjelma 2017 05.07.2017 - EVS nuorisotyöntekijät 29.05.2017 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017 23.05.2017 - Kaarle Special Olympics 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen