Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa

24.07.2016

Aika
Kenttä
Sarja
Ottelupari
Info
8:00
Intersport 8
D-13 Boys Premier
Tervarit-j punamusta-RoPS sininen
FINAL
8:00
Decens 567
D-13 Boys Premier
PK-37-VÄST4
BRONS
8:00
Decens 1
E-10 Girls
KPV vihreä-ONS musta
FINAL
8:00
Decens 2
E-10 Girls
KPV valkoinen-TP-47
BRONS
9:00
Decens 1
E-10 Boys
Valkeakosken NL-PK-37 valkoinen
FINAL
9:00
Decens 2
E-10 Boys
Jippo-PaRi
BRONS
9:10
Intersport 8
C-14 Girls
PuiU/MPS YJ-ONS punainen
FINAL
9:10
Decens 567
C-14 Girls
Kraft-HBK
BRONS
10:00
Decens 4
D-12 Girls
MeLU-ONS 05 SHA
FINAL
10:00
Decens 3
D-12 Girls
FC United-Nice Futis
BRONS
10:00
Decens 1
E-10 Boys Premier
FDS WBA FC-FK Iecava
FINAL
10:00
Decens 2
E-10 Boys Premier
LoVe musta-OLS keltainen
BRONS
10:20
Intersport 8
C-14 Boys
TP-47-Komeetat musta
FINAL
10:20
Decens 567
C-14 Boys
KPV-LoVe
BRONS
11:00
Decens 4
D-12 Boys
TUS-JK Tallinna Kalev
FINAL
11:00
Decens 3
D-12 Boys
Jaro röd-Lehpa valkoinen
BRONS
11:00
Decens 1
E-11 Girls
TPV-ONS 06 punainen
FINAL
11:00
Decens 2
E-11 Girls
JILVES-ONS punainen
BRONS
11:30
Intersport 8
C-15 Girls
KPV-KJP Black
FINAL
11:30
Decens 567
C-15 Girls
LoVe-KJP White
BRONS
12:00
Decens 4
D-13 Girls
TuWe-GBK
FINAL
12:00
Decens 3
D-13 Girls
KPV-VIFK Blixtarna
BRONS
12:00
Decens 1
E-11 Boys
Sepsi-78 sininen-KPV valkoinen
FINAL
12:00
Decens 2
E-11 Boys
IK Myran-Virkiä
BRONS
12:40
Intersport 8
C-15 Boys
GBK-Kaakamon Jetit
FINAL
12:40
Decens 567
C-15 Boys
Jaro-FC YPA
BRONS
13:00
Decens 4
D-13 Boys
ÅIFK musta-Virkiä
FINAL
13:00
Decens 3
D-13 Boys
TU-FC PaKa
BRONS
13:00
Decens 1
E-11 Boys Premier
FDS WBA FC FDS England-Valkeakosken NL keltainen
FINAL
13:00
Decens 2
E-11 Boys Premier
Tervarit-j musta-Huima Barca
BRONS
13:50
Intersport 8
B-16/17 Boys
TP-47-GBK VenizcC.F
FINAL
13:50
Decens 567
B-16/17 Boys
Komeetat-KPV BBC
BRONS




Menu

24.07.2017 - KIITOS!! 23.07.2017 - Loppujärjestys 2017 23.07.2017 - Gentlemanna Price 23.07.2017 - Pankkikortti 23.07.2017 - Kuvakisan voittaja torstai, perjantai, lauantai 22.07.2017 - Finaalit 2017 21.07.2017 - HUOM! 21.07.2017 - Live lähetykset perjantaina 20.07.2017 - HUOM!! HUOM!! 20.07.2017 - Live lähetykset torstaina 18.07.2017 - Mobiiliappi 13.07.2017 - Otteluohjelma 2017 05.07.2017 - EVS nuorisotyöntekijät 29.05.2017 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017 23.05.2017 - Kaarle Special Olympics 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen