Finaalit 2017

22.07.2017

Finaali ja pronssiottelut

Kello

Sarja

Ottelu

Kenttä

Sija

08:00
E-10 Girls Level 2
KPV valkoinen-Klubi-36
Decens 1
FINAALI
08:00
E-10 Girls Level 2
OHF-KPV vihreä
Decens 2
PRONSSI
09:00
E-10 Boys Level 2
Slavator-Jalas
Decens 1
FINAALI
09:00
E-11 Boys Level 1
Raplamaa JK-Ponpa musta
Decens 2
PRONSSI
09:10
D-13 Boys Level 1
EuPa-JK Tammeka
Canorama 8
FINAALI
09:10
C-14 Boys Level 2
GBK-FC Flora Tallinn
Decens 5
FINAALI
09:10
C-15 Girls
LBK-JK Tammeka
Kipparihalli
PRONSSI
09:10
C-15 Boys
JK Tammeka-LoVe
Minimani
PRONSSI
10:00
E-10 Boys Level 1
KPV vihreä-KPV valkoinen
Decens 1
FINAALI
10:00
E-10 Boys Level 1
FDS WBA FC FDS England-OLS sininen
Decens 2
PRONSSI
10:20
D-13 Girls Level 1
KPV-Ilves
Canorama 8
FINAALI
10:20
D-12 Boys
FDS WBA FC FDS England-LBK
Decens 3
FINAALI
10:20
D-12 Boys
HauPa edustus-Huima yellow
Decens 4
PRONSSI
10:20
D-13 Boys Level 1
MaPS-Komeetat musta
Decens 5
PRONSSI
10:20
C-14 Boys Level 2
Komeetat sininen-FC Raahe
Minimani
PRONSSI
11:00
E-11 Girls Level 2
ONS valkoinen-Slavator
Decens 1
FINAALI
11:00
E-11 Girls Level 2
YIlves-GBK röd
Decens 2
PRONSSI
11:30
C-14 Girls
ONS ONS-04-TP-47
Canorama 8
FINAALI
11:30
D-12 Girls
Huima-KPV smaragdit
Decens 3
FINAALI
11:30
D-12 Girls
FC Wimma-ONS punainen
Decens 4
PRONSSI
11:30
D-13 Girls Level 1
KP-75 keltainen-Klubi-36
Decens 5
PRONSSI
11:30
C-14 Boys Level 1
KPV-LoPa
Minimani
PRONSSI
12:00
E-11 Boys Level 2
Slavator-FC Ylivieska
Decens 1
FINAALI
12:00
E-11 Boys Level 2
Jaro blå-PaRi
Decens 2
PRONSSI
12:40
C-15 Boys
Janakkalan Pallo-KPV
Canorama 8
FINAALI
12:40
D-13 Girls Level 2
MeLU-SalPa
Decens 3
FINAALI
12:40
D-13 Girls Level 2
Ajax valkoinen-Pallo-Iirot
Decens 4
PRONSSI
12:40
C-14 Boys Level 1
Tervarit-j musta-I-JBK WFA
Decens 5
FINAALI
12:40
C-14 Girls
PaRi-GBK
Minimani
PRONSSI
13:00
E-11 Girls Level 1
KPV vihreä-JyPK valkoinen
Decens 1
FINAALI
13:00
E-11 Girls Level 1
ONS musta-TPV
Decens 2
PRONSSI
13:50
C-15 Girls
GBK-TP-47
Canorama 8
FINAALI
13:50
D-13 Boys Level 2
RoPS-KePS punainen
Decens 3
FINAALI
13:50
D-13 Boys Level 2
KPV vihreä-VetU
Decens 4
PRONSSI
14:00
E-11 Boys Level 1
Valkeakosken NL-FDS WBA FC FDS England
Decens 1
FINAALI
14:00
E-10 Boys Level 2
OLS Ruotsi-Jaro röd
Decens 2
PRONSSI
15:00
B-16/17 Boys
Janakkalan Pallo-GBK
Canorama 8
FINAALI
15:00
B-16/17 Boys
FC Ylivieska-TP-47
Decens 5
PRONSSI



Tervetuloa Santahakaan seuraamaan otteluita ja kannustamaan suosikkejasi!


Menu

16.09.2017 - Ilmoittautuminen avattu!! 24.07.2017 - KIITOS!! 23.07.2017 - Loppujärjestys 2017 23.07.2017 - Gentlemanna Price 23.07.2017 - Pankkikortti 23.07.2017 - Kuvakisan voittaja torstai, perjantai, lauantai 22.07.2017 - Finaalit 2017 21.07.2017 - HUOM! 21.07.2017 - Live lähetykset perjantaina 20.07.2017 - HUOM!! HUOM!! 20.07.2017 - Live lähetykset torstaina 18.07.2017 - Mobiiliappi 13.07.2017 - Otteluohjelma 2017 05.07.2017 - EVS nuorisotyöntekijät 29.05.2017 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017 23.05.2017 - Kaarle Special Olympics 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen