Slutställning 2018

22.07.2018

B-16/17 Boys

 
1
GBK II
 
 
2
PK-37
 
 
3
FC Ylivieska
 
 
4
Janakkalan Pallo
 
 
5
IK Myran
 
 
6
SpoKra
 
 
7
Tervarit-j B2
 
 
8
PS Kemi/YJ
 
 
9
Rakvere JK Tarvas
 
 
10
FC Raahe
 
 
11
GBK
 
 
12
ParVi B-pojat
 


C-15 Boys

 
1
Virkiä
 
 
2
KPV
 
 
3
Komeetat
 
 
4
GBK
 
 
5
PK-37
 
 
6
HIK
 
 
7
VetU
 


C-14 Boys

 
1
KPV
 
 
2
Jalas
 
 
3
KePS
 
 
4
Fakel
 
 
5
LoVe-Ura YJ
 
 
 
OTP
 
 
7
Jaro
 
 
 
LBK
 
 
9
FDS WBA FC
 
 
10
FC Raahe
 
 
 
JK Tallinna Kalev
 
 
12
KuPS musta
 
 
13
NuPS Musta
 
 
14
Esse IK
 
 
15
GBK
 
 
16
VetU
 
 
17
Rakvere JK Tarvas
 
 
18
Pärnu JK Poseidon
 
 
19
PK-37
 
 
20
Pärnu JK Vaprus
 
 
21
LaPa-95
 
 
22
Haka-j. musta
 


D-13 Boys Level 1

 
1
Virkiä
 
 
2
FDS WBA FC FDS England
 
 
3
Tervarit-j Musta
 
 
4
Tikka
 
 
5
Lehpa musta
 
 
6
Rakvere JK Tarvas
 


D-13 Boys Level 2

 
1
KPV vihreä
 
 
2
LBK
 
 
3
Kraft
 
 
4
MiKi
 
 
5
Jaro röd
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
RoPS
 
 
9
KePS valkoinen
 
 
10
TU valkoinen
 
 
11
Kopse
 
 
12
GBK röd
 
 
13
Jaro vit
 
 
14
IK Myran
 
 
 
KePS punainen
 
 
16
FC Raahe
 
 
17
Vändra JK Vaprus
 
 
18
Kiilat
 
 
19
KP-V
 
 
20
MPS
 
 
21
GBK randig
 


D-12 Boys Level 2

 
1
FDS WBA FC FDS England
 
 
2
KPV vihreä
 
 
3
Haka-j.
 
 
4
KPV valkoinen
 
 
5
LoVe musta
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
Rakvere JK Tarvas
 
 
9
GBK valkoinen
 
 
 
Jalas
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
VetU
 
 
13
GBK punainen
 
 
 
Jaro svart
 
 
 
PaRi
 
 
 
TUS
 
 
17
Jaro röd
 
 
 
Jaro blå
 
 
19
LBK
 
 
 
KePS punainen
 
 
21
KäTa
 
 
22
PeFF
 
 
 
FC Raahe valkoinen
 
 
 
FC Raahe punainen
 
 
25
LoVe punainen
 
 
26
Virkiä
 
 
 
Pärnu JK Poseidon
 
 
28
FC Hermes Muumit
 
 
29
Paide Linaameeskond
 
 
30
HBK
 


E-11 Boys Level 1

 
1
KPV vihreä
 
 
2
Futbola Parks
 
 
3
FDS WBA FC FDS England
 
 
4
OTP punainen
 
 
5
Rakvere JK Tarvas
 
 
6
Komeetat musta
 
 
7
JäPS
 
 
8
Vändra JK Vaprus
 
 
9
OLS Espanja
 
 
10
Paide Linaameeskond
 
 
11
JK Augur Tallinna
 
 
12
FC Reipas musta 1
 


E-11 Boys Level 2

 
1
SuPS musta
 
 
2
KPV musta
 
 
3
Jaro röd
 
 
4
LBK svart
 
 
5
PK-37 valkoinen
 
 
 
KPV valkoinen
 
 
 
ToU
 
 
 
GBK vit
 
 
9
Komeetat valkoinen
 
 
 
LBK röd
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
Virkiä
 
 
13
IK musta
 
 
 
Jalas
 
 
 
JäPS sininen
 
 
 
KePS valkoinen
 
 
17
Komeetat sininen
 
 
18
IK punainen
 
 
19
OTP valkoinen
 
 
20
FC Reipas musta 2
 
 
21
GBK röd
 
 
 
Jaro vit
 
 
23
TU
 
 
24
KäTa
 
 
 
K-Pallo
 
 
26
FC Reipas viiru
 
 
27
FC Hermes 07
 
 
 
FC Raahe
 
 
29
FC Reipas raita
 


E-10 Boys Level 1

 
1
Haka-j. valkoinen
 
 
2
Limingan Pallokarhut
 
 
3
KPV valkoinen
 
 
4
Virkiä
 
 
5
JK Tallinna Kalev
 
 
 
Pärnu JK Vaprus
 
 
7
Futbola Parks
 
 
 
OTP
 
 
9
FCV
 
 
 
KPV vihreä
 
 
 
Rakvere JK Tarvas
 
 
 
Tervarit-j valkoinen
 
 
13
LBK
 
 
14
FC SCJ punainen
 
 
15
FC Raahe punainen
 
 
16
Sisu
 
 
17
Tervarit-j musta 1
 
 
18
IF Standard
 


E-10 Boys Level 2

 
1
Jaro röd
 
 
2
Lehpa white
 
 
3
IK Myran
 
 
4
HBK
 
 
5
Virkiä
 
 
 
JK Tallinna Kalev
 
 
 
KäTa sininen
 
 
 
K-Pallo
 
 
9
GBK punainen
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
Lehpa redblack
 
 
 
TUS
 
 
13
FC SCJ valkoinen
 
 
 
GBK valkoinen
 
 
 
KP-V
 
 
 
VetU
 
 
17
KäTa valkoinen
 
 
18
PeFF
 
 
19
LoVe
 
 
20
PK-37 sininen
 
 
21
Limingan Pallokarhut punainen
 
 
22
FC Raahe valkoinen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
OTP punainen
 
 
25
Tervarit-j musta
 
 
26
Haka-j. musta
 
 
27
KPV musta
 


B-16/18 Girls

 
1
GBK
 
 
2
Ajax
 
 
3
IK Myran
 
 
4
LaPa-95
 
 
5
Haka-j.
 
 
6
Iittalan Pallo
 


C-15 Girls

 
1
GBK
 
 
2
AFA Olaine
 
 
3
Virkiä
 
 
4
IK Myran
 
 
5
Vändra JK Vaprus
 
 
6
K-Pallo
 


C-14 Girls

 
1
Klubi-36
 
 
2
MeLU
 
 
3
VIFK yj/WFA
 
 
4
FC United
 
 
5
KPV
 
 
6
I-JBK yj/WFA
 
 
7
HJS
 
 
8
FC Raahe
 
 
9
Pallokissat
 
 
10
GBK
 
 
11
LiePa/PiPS YJ
 
 
12
LoVe
 
 
13
TUS
 


D-13 Girls Level 2

 
1
ONS 06 punainen
 
 
2
Rovaniemi Utd
 
 
3
HBK
 
 
4
FC Ylivieska
 
 
5
KPV vihreä
 
 
 
ONS 05/06
 
 
7
Esse IK
 
 
 
LaPa-95
 
 
9
KPV smaragdit
 
 
10
IK Myran
 


D-12 Girls

 
1
ONS musta
 
 
2
KPV green
 
 
3
KPV white
 
 
4
Vändra JK Vaprus
 
 
5
K-Pallo
 
 
6
Huima
 
 
7
GBK vit
 
 
8
GBK röd
 
 
9
KäTa
 
 
10
LBK
 
 
11
FC United
 
 
12
FC HaPo
 


E-11 Girls Level 2

 
1
AFA Olaine
 
 
2
IK Myran
 
 
3
Klubi-36 vihreä
 
 
4
JyPK
 
 
5
Klubi-36
 
 
6
TUS
 
 
7
GBK
 
 
8
LoVe
 
 
9
KPV valkoinen
 
 
10
KPV vihreä
 
 
11
HauPa
 
 
12
HBK
 


E-10 Girls Level 2

 
1
LoVe /KPV
 
 
2
Klubi-36
 
 
3
GBK valkoinen
 
 
4
Karjalan Tytöt
 
 
5
GBK punainen
 
 
6
TUS
 
 
7
Pärnu JK Vaprus
 




Menu

02.11.2019 - Jubileumsår 2020 25.07.2019 - Kokkola Cup Tackar! 21.07.2019 - Gentlemannapris 2019 21.07.2019 - Fototävling vinnare 20.07.2019 - Final 20.07.2019 - B-Flickornas Final 17.07.2019 - Streamade matcher 08.07.2019 - Matchprogrammet publicerats! 16.06.2019 - Kvällsbit 03.05.2019 - Ännu hinnar du anmäla dig.. 12.04.2019 - PopSockets ute nu! 31.01.2019 - Huuhkajia och Helmareita seriebok 08.11.2018 - Early Bird 16.10.2018 - NYTT FÖR 2019 22.07.2018 - Slutställning 2018 14.07.2018 - Kokkola Cup tidning 08.07.2018 - Matchprogram 2018 25.06.2018 - Anmälda Kokkola Cup 2018 04.05.2018 - Anmälan förlängd 01.03.2018 - Kokkola Cup applikationen 18.02.2018 - Kokkola Cup info, februari 18.02.2018 - Anmälda lag...nya... 14.02.2018 - Anmälda lag... 11.02.2018 - Organisationens nya ansikten 06.02.2018 - Åldersgrupp 2006 pojkar 16.09.2017 - Anmälan öppnad!! 24.07.2017 - TACK!! 23.07.2017 - Slutställning 2017 23.07.2017 - Gentlemanna Pris 16.03.2017 - 22.07.2017 - Finaler 2017 21.07.2017 - OBS! 21.07.2017 - Live sändningar fredag 20.07.2017 - OBS!! OBS!! 20.07.2017 - Live sändningar torsdag 18.07.2017 - Mobilapp 13.07.2017 - Spelprogram 2017 05.07.2017 - EVS ungdomsarbetare 29.05.2017 - Anmälda till Kokkola Cup 2017 01.12.2016 - Slottsbalen 2016 05.10.2016 - Anmälningssidan 2017 24.07.2016 - Slutställning pojkar 24.07.2016 - Fototävling 24.07.2016 - Kokkola Cup 2016 slutställning och gentelmannapris flickor 24.07.2016 - Finaler och bronsmatcher 23.07.2016 - Fototävling 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Torsdagens bildtävlingens vinnare 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Spelprogram 01.07.2016 - Zonindelning 18.06.2016 - Anmälda lag 2016 05.06.2016 - Matservering 30.05.2016 - Sammanslagning av serier 03.05.2016 - Anmälda ortsvis 01.10.2015 - Anmälan 2016 08.08.2015 - Vinnaren i fototävlingen 19.07.2015 - Gentlemannapris 19.07.2015 - Slutställning flickor 19.07.2015 - Slutställning pojkar 18.07.2015 - Prisutdelning 12.07.2015 - Fototävling 11.07.2015 - Hejaropstävling 05.07.2015 - Matchprogram 05.07.2015 - Spelarförteckning 22.06.2015 - Zonindelning Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Anmälda 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS till Karleby 26.03.2015 - Stamford till Karleby 06.02.2015 - Marknadsföringsgruppen föryngras 18.01.2015 - Utnämning: Ny tävlingschef 18.01.2015 - Utnämning: Ny marknadsförings koordinator