End positions

24.07.2016

Gentlemens prize

 
 
RoPS Boys-05 (Team)
 



B-16/17 Boys

 
1.
TP-47
 
 
2.
GBK Venizc
 
 
3.
Komeetat
 
 
4.
KPV BBC
 
 
5.
SiPS
 
 
6.
Janakkalan Pallo
 
 
7.
PK-37
 
 
8.
Ajax
 
 
9.
KäTa
 
 
10.
IK Myran
 
 
11.
Jaro P15
 


C-15 Boys

 
1.
GBK
 
 
2.
Kaakamon Jetit
 
 
3.
FC YPA
 
 
4.
Jaro
 


"

C-14 Boys

"
 
1.
Komeetat musta
 
 
2.
TP-47
 
 
3.
KPV
 
 
4.
LoVe
 
 
5.
NuPS United
 
 
 
OuSeYj
 
 
7.
FDS WBA FC
 
 
 
PK-37
 
 
9.
LBK
 
 
10.
Nops
 
 
11.
ToU
 
 
12.
Huima
 
 
13.
KaaPo
 
 
14.
Komeetat sininen
 
 
15.
FC Raahe
 
 
16.
RaiFu
 
 
17.
GBK valkoinen
 
 
18.
IK Myran
 
 
19.
Team LKP
 
 
20.
Saku Sporting
 
 
21.
KPS
 
 
22.
Ajax
 
 
23.
GBK punainen
 
 
24.
LoPs
 


D-13 Boys

 
1.
ÅIFK musta
 
 
2.
Virkiä
 
 
3.
FC PaKa
 
 
4.
TU
 
 
5.
KePS
 
 
 
TP-47 punainen
 
 
7.
Komeetat blue
 
 
 
VetU
 
 
9.
BK-46
 
 
10.
OsPa United
 
 
11.
ÅIFK mustakeltainen
 
 
12.
RoPS valkoinen
 
 
13.
LBK
 
 
14.
Sisu
 
 
15.
PJK
 
 
16.
ORPa harraste
 
 
17.
Jaro
 
 
18.
IK Myran
 
 
19.
OsPa
 
 
20.
MJK
 
 
21.
GBK harraste
 


D-13 Boys Premier

 
1.
RoPS sininen
 
 
2.
Tervarit-j punamusta
 
 
3.
VÄST4
 
 
4.
PK-37
 
 
5.
TKT
 
 
6.
GBK
 
 
7.
JK Tallinna Kalev
 


D-12 Boys

 
1.
JK Tallinna Kalev
 
 
2.
TUS
 
 
3.
Lehpa valkoinen
 
 
4.
Jaro röd
 
 
5.
KPV vihreä
 
 
 
Komeetat Titans
 
 
 
VetU
 
 
 
Komeetat Deimos
 
 
9.
KPV valkoinen
 
 
 
Yly sininen
 
 
 
Kontu sininen
 
 
 
Saku Sporting
 
 
13.
KePS
 
 
 
LoVe sininen
 
 
 
Rovesnik
 
 
 
Komeetat Phobos
 
 
17.
Jaro blå
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
SiPS
 
 
20.
GBK röd
 
 
21.
LoVe oranssi
 
 
22.
FC Tarmo
 
 
 
Lehpa punainen
 
 
 
Ura
 
 
25.
K-Pallo
 
 
 
FC89
 
 
27.
PaTe musta
 
 
 
Norrvalla FF
 
 
 
FC Hermes blue
 
 
 
PaTe sininen
 
 
31.
PeFF
 
 
 
LBK
 
 
33.
Kontu valkoinen
 
 
 
Sepsi-78
 
 
35.
HBK
 
 
 
KuPS keltainen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
Yly valkoinen
 
 
39.
Esse IK
 
 
 
Sisu
 
 
41.
KJV
 
 
42.
FC Hermes red
 
 
43.
PK-37 sininen
 
 
44.
GBK vit
 


E-11 Boys

 
1.
KPV valkoinen
 
 
2.
Sepsi-78 sininen
 
 
3.
Virkiä
 
 
4.
IK Myran
 
 
5.
Jaro blå
 
 
 
LBK
 
 
 
LePa vihreä
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
9.
GBK vit
 
 
 
KPV vihreä
 
 
 
PK-37 sinivalkoinen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
13.
Jaro vit
 
 
 
Komeetat musta
 
 
 
RoPS valkoinen
 
 
 
Valkeakosken NL sininen
 
 
17.
Jaro röd
 
 
18.
GBK blå
 
 
19.
Komeetat sininen
 
 
20.
KP-V
 
 
21.
TU punainen
 
 
22.
Huima Real
 
 
 
SiPS Yara
 
 
24.
GBK röd
 
 
 
FC Hermes punainen
 
 
26.
YIlves sininen
 
 
27.
Norrvalla FF
 
 
28.
KePS valkoinen
 


E-11 Boys Premier

 
1.
FDS WBA FC FDS England
 
 
2.
Valkeakosken NL keltainen
 
 
3.
Huima Barca
 
 
4.
Tervarit-j musta
 
 
5.
KePS punainen
 
 
6.
RoPS Sininen
 
 
7.
EsPa Messi Juniors
 
 
8.
YIlves punainen
 
 
9.
Saku Sporting
 
 
10.
KajHa keltainen
 
 
11.
Tervarit-j punamusta
 
 
12.
LiePa punaiset
 


E-10 Boys

 
1.
PK-37 valkoinen
 
 
2.
Valkeakosken NL
 
 
3.
PaRi
 
 
4.
Jippo
 
 
5.
Jaro röd
 
 
 
Kostomuksha
 
 
7.
KäTa
 
 
 
OLS 07 Ranska
 
 
9.
VetU
 
 
10.
PK-37 sininen
 
 
11.
FK Iecava
 
 
12.
OsPa
 
 
13.
PeFF
 
 
14.
Jaro blå
 
 
15.
Virkiä
 
 
16.
HBK
 
 
17.
Jaro vit
 
 
18.
Komeetat
 
 
19.
KPV keltainen
 
 
20.
TUS keltainen
 
 
21.
LoVe punainen
 
 
22.
LBK
 
 
23.
KPV valkoinen
 


E-10 Boys Premier

 
1.
FK Iecava
 
 
2.
FDS WBA FC
 
 
3.
OLS keltainen
 
 
4.
LoVe musta
 
 
5.
KPV vihreä
 
 
 
Valkeakosken NL
 
 
7.
Jippo
 
 
 
Saku Sporting
 
 
9.
KajHa keltainen
 
 
10.
OLS sininen
 
 
11.
GBK valkoinen
 
 
12.
GBK punainen
 
 
13.
Ajax valkoinen
 
 
 
IPTA
 
 
 
OsPa
 





Menu

28.03.2015 - 14.10.2020 - Registration opened 2021 22.05.2020 - This edition of Kokkola Cup football tornament has been postponed until 2021! 23.03.2020 - Covid-19 02.11.2019 - Celebrate 2020 25.07.2019 - Kokkola Cup 21.07.2019 - Genteman prize 2019 21.07.2019 - Photo contest winners 20.07.2019 - Finals 20.07.2019 - B-Girls Final 08.07.2019 - Game schedule published! 16.06.2019 - evening snack 08.11.2018 - Early Bird price 16.10.2018 - NEWS FOR 2019 22.07.2018 - End positions 2018 14.07.2018 - Kokkola Cup Newspaper 08.07.2018 - Games 2018 25.06.2018 - Teams Kokkola Cup 2018 01.03.2018 - The Kokkola Cup aplication 18.02.2018 - New teams registered... 14.02.2018 - Registered teams... 11.02.2018 - New people in the organisation 06.02.2018 - Changes in age group 2006 boys 16.09.2017 - Registration opened!! 24.07.2017 - THANKS!! 23.07.2017 - End positions 2017 23.07.2017 - Gentleman Price 22.07.2017 - Finals 2017 21.07.2017 - ATTENTION! 21.07.2017 - Live streaming on Friday 20.07.2017 - Attention!! Attention!! 18.07.2017 - Mobile app 13.07.2017 - Games 2017 05.07.2017 - Follow your dreams 29.05.2017 - Signed up for Kokkola Cup 2017 05.10.2016 - Registration 2017 24.07.2016 - End positions 24.07.2016 - Photo contest 24.07.2016 - End positions 2016 Girls 23.07.2016 - Photo contest 23.07.2016 - Cuptube 22.07.2016 - Thursday winner of the photo contest 11.07.2016 - Gameschedule 01.07.2016 - Zones 18.06.2016 - Registered teams 2016 30.05.2016 - Series merged 03.05.2016 - Registered teams on the map 01.10.2015 - Registration 2016 08.08.2015 - Photo contest winner 19.07.2015 - Gentleman Prize 19.07.2015 - End positions girls 19.07.2015 - End positions boys 18.07.2015 - Price Awards 12.07.2015 - Photo contest 05.07.2015 - Game schedule 05.07.2015 - Roster 22.06.2015 - Zoning for Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Registered teams 26.03.2015 - FDS to Kokkola 26.03.2015 - Stamford to Kokkola 06.02.2015 - Marketing Group rejuvenated 18.01.2015 - Nomination for Event Manager 18.01.2015 - Nomination for Promotional Coordinator