End positions boys

19.07.2015

Gentlemens prize

 
 
KePS (as team)
 


B-16/17 Boys

 
1.
FC FDS (ENG)
 
 
2.
DUSH-07 (RUS)
 
 
3.
PK-37
 
 
4.
GBK
 
 
5.
OsPa
 
 
6.
Vaasan Allstars
 
 
7.
Ajax
 
 
8.
Tervarit-j B2
 
 
9.
Komeetat
 
 
10.
LoVe
 
 
11.
FC Halkia United
 
 
12.
LTU
 


C-15 Boys

 
1.
Saku Sporting (EST)
 
 
2.
VIFK
 
 
3.
BBC Kokkola
 
 
4.
KäTa
 
 
5.
FC YPA
 
 
6.
GBK
 
 
7.
Ajax
 
 
8.
PeFF
 
 
9.
PK-37
 
 
10.
FCN
 


C-14 Boys

 
1.
Jaro
 
 
2.
GBK
 
 
3.
KPV
 
 
4.
Fc Kemi
 
 
5.
FC Tarmo
 
 
 
PaRi
 
 
 
PK-37
 
 
 
Tervarit-j
 
 
9.
K-Pallo
 
 
10.
ORPa Haaste
 
 
11.
Nasta
 
 
12.
Komeetat
 
 
13.
TU
 
 
14.
IK Myran
 


D-13 Boys

 
1.
LBK
 
 
2.
LoVe
 
 
3.
IK Myran
 
 
4.
Nops
 
 
5.
FC Raahe
 
 
6.
Komeetat Saturnus
 
 
7.
FC Hermes
 
 
8.
FC Sport
 
 
9.
KemPa
 
 
10.
GBK valkoinen
 


D-13 Boys Premier

 
1.
ORPa
 
 
2.
PK-37
 
 
3.
KPV
 
 
4.
KePS
 
 
5.
Komeetat Jupiter
 
 
6.
FC Reipas
 
 
7.
GBK punainen
 
 
8.
FC YPA
 


D-12 Boys

 
1.
FC FDS (ENG)
 
 
2.
KPV United
 
 
3.
RoPS
 
 
4.
PK-37 sininen
 
 
5.
FC PaKa
 
 
 
FK Iecava (LAT)
 
 
 
Jaro röd
 
 
 
TUS
 
 
9.
GBK Anfield
 
 
 
Ilves
 
 
 
Jippo musta
 
 
 
Jippo punainen
 
 
 
Komeetat black
 
 
 
Komeetat blue
 
 
 
Norrvalla FF
 
 
 
Tervarit-j musta
 
 
17.
Karjalan Pojat (RUS)
 
 
18.
PK-37 valkoinen
 
 
19.
ORPa
 
 
20.
TU
 
 
21.
Ajax valkoinen
 
 
22.
GBK
 
 
23.
KPV City
 
 
24.
LoVe
 
 
25.
LBK
 
 
26.
Ajax sininen
 
 
 
KemPa/KePS YJ
 
 
 
OsPa
 
 
 
VetU
 
 
30.
IK Myran
 
 
31.
Jaro vit
 
 
32.
Ajax musta
 


E-11 Boys

 
1.
TP-47 punainen
 
 
2.
PeFF
 
 
3.
Jaro blå
 
 
4.
Yly Zlatan
 
 
5.
FC MAJAK (EST)
 
 
 
Komeetat Phobos
 
 
 
KPV vihreä
 
 
 
Ravesnik (RUS)
 
 
9.
FC89
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
KemPa
 
 
 
Komeetat Deimos
 
 
 
Komeetat Titans
 
 
 
LoVe
 
 
 
Sepsi
 
 
 
SuPa -52
 
 
17.
Jaro röd
 
 
 
VetU
 
 
19.
OsPa
 
 
 
PaTe valkea
 
 
 
PaTe vihreä
 
 
 
SiPS
 
 
23.
Esse IK
 
 
 
FC Hermes blue
 
 
25.
TUS
 
 
 
Yly Robben
 
 
27.
FC SCJ valkoinen
 
 
 
KäTa sininen
 
 
 
LaPa-95 white
 
 
 
LBK röd
 
 
31.
GBK vit
 
 
 
LBK svart
 
 
33.
KePS Spurs
 
 
34.
FC Hermes red
 
 
 
OLS Ranska
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
TP-47 valkoinen
 
 
 
Ura
 
 
40.
LaPa-95 red
 
 
41.
KäTa
 
 
42.
GBK röd
 
 
 
KePS United
 
 
 
KPV valkoinen
 
 
45.
HBK
 


E-11 Boys Premier

 
1.
FC FDS (ENG)
 
 
2.
KPV musta
 
 
3.
KePS City
 
 
4.
Slavator (RUS)
 
 
5.
GBK blå
 
 
6.
Sortavala (RUS)
 
 
7.
FC SCJ
 


E-10 Boys Premier

 
1.
FC FDS (ENG)
 
 
2.
Tervarit-j musta
 
 
3.
VPS-j raita
 
 
4.
JJK Kultaketut
 
 
5.
Jippo musta punainen
 
 
6.
RoPS sininen
 
 
7.
KPV vihreä
 
 
8.
EsPa
 
 
9.
FC SCJ punainen
 
 
10.
HauPa
 
 
11.
Tervarit-j punamusta
 
 
12.
FC YPA
 


E-10 Boys

 
1.
Slavator (RUS)
 
 
2.
VPS-j musta
 
 
3.
KPV musta
 
 
4.
VPS-j valkoinen
 
 
5.
IK Myran
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
Virkiä
 
 
9.
I-HK Hurrikaanit
 
 
 
Jaro röd
 
 
 
KePS punainen
 
 
 
KePS valkoinen
 
 
 
Komeetat sininen
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
Sepsi sininen
 
 
 
TUS
 
 
17.
SiPS Yara
 
 
18.
GBK randig
 
 
19.
LBK röd
 
 
20.
PK-37 sinivalkoinen
 
 
21.
GBK röd
 
 
22.
JJK punainen
 
 
23.
Komeetat musta
 
 
24.
Jaro blå
 
 
25.
RoPS valkoinen
 
 
 
TU
 
 
27.
GBK vit
 
 
28.
FC SCJ valkoinen
 
 
29.
KJV
 
 
 
JJK valkoinen
 
 
31.
LBK svart
 
 
32.
Into
 
 
33.
KPV valkoinen
 




Menu

28.03.2015 - 14.10.2020 - Registration opened 2021 22.05.2020 - This edition of Kokkola Cup football tornament has been postponed until 2021! 23.03.2020 - Covid-19 02.11.2019 - Celebrate 2020 25.07.2019 - Kokkola Cup 21.07.2019 - Genteman prize 2019 21.07.2019 - Photo contest winners 20.07.2019 - Finals 20.07.2019 - B-Girls Final 08.07.2019 - Game schedule published! 16.06.2019 - evening snack 08.11.2018 - Early Bird price 16.10.2018 - NEWS FOR 2019 22.07.2018 - End positions 2018 14.07.2018 - Kokkola Cup Newspaper 08.07.2018 - Games 2018 25.06.2018 - Teams Kokkola Cup 2018 01.03.2018 - The Kokkola Cup aplication 18.02.2018 - New teams registered... 14.02.2018 - Registered teams... 11.02.2018 - New people in the organisation 06.02.2018 - Changes in age group 2006 boys 16.09.2017 - Registration opened!! 24.07.2017 - THANKS!! 23.07.2017 - End positions 2017 23.07.2017 - Gentleman Price 22.07.2017 - Finals 2017 21.07.2017 - ATTENTION! 21.07.2017 - Live streaming on Friday 20.07.2017 - Attention!! Attention!! 18.07.2017 - Mobile app 13.07.2017 - Games 2017 05.07.2017 - Follow your dreams 29.05.2017 - Signed up for Kokkola Cup 2017 05.10.2016 - Registration 2017 24.07.2016 - End positions 24.07.2016 - Photo contest 24.07.2016 - End positions 2016 Girls 23.07.2016 - Photo contest 23.07.2016 - Cuptube 22.07.2016 - Thursday winner of the photo contest 11.07.2016 - Gameschedule 01.07.2016 - Zones 18.06.2016 - Registered teams 2016 30.05.2016 - Series merged 03.05.2016 - Registered teams on the map 01.10.2015 - Registration 2016 08.08.2015 - Photo contest winner 19.07.2015 - Gentleman Prize 19.07.2015 - End positions girls 19.07.2015 - End positions boys 18.07.2015 - Price Awards 12.07.2015 - Photo contest 05.07.2015 - Game schedule 05.07.2015 - Roster 22.06.2015 - Zoning for Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Registered teams 26.03.2015 - FDS to Kokkola 26.03.2015 - Stamford to Kokkola 06.02.2015 - Marketing Group rejuvenated 18.01.2015 - Nomination for Event Manager 18.01.2015 - Nomination for Promotional Coordinator