End positions 2018

22.07.2018

B-16/17 Boys

 
1
GBK II
 
 
2
PK-37
 
 
3
FC Ylivieska
 
 
4
Janakkalan Pallo
 
 
5
IK Myran
 
 
6
SpoKra
 
 
7
Tervarit-j B2
 
 
8
PS Kemi/YJ
 
 
9
Rakvere JK Tarvas
 
 
10
FC Raahe
 
 
11
GBK
 
 
12
ParVi B-pojat
 


C-15 Boys

 
1
Virkiä
 
 
2
KPV
 
 
3
Komeetat
 
 
4
GBK
 
 
5
PK-37
 
 
6
HIK
 
 
7
VetU
 


C-14 Boys

 
1
KPV
 
 
2
Jalas
 
 
3
KePS
 
 
4
Fakel
 
 
5
LoVe-Ura YJ
 
 
 
OTP
 
 
7
Jaro
 
 
 
LBK
 
 
9
FDS WBA FC
 
 
10
FC Raahe
 
 
 
JK Tallinna Kalev
 
 
12
KuPS musta
 
 
13
NuPS Musta
 
 
14
Esse IK
 
 
15
GBK
 
 
16
VetU
 
 
17
Rakvere JK Tarvas
 
 
18
Pärnu JK Poseidon
 
 
19
PK-37
 
 
20
Pärnu JK Vaprus
 
 
21
LaPa-95
 
 
22
Haka-j. musta
 


D-13 Boys Level 1

 
1
Virkiä
 
 
2
FDS WBA FC FDS England
 
 
3
Tervarit-j Musta
 
 
4
Tikka
 
 
5
Lehpa musta
 
 
6
Rakvere JK Tarvas
 


D-13 Boys Level 2

 
1
KPV vihreä
 
 
2
LBK
 
 
3
Kraft
 
 
4
MiKi
 
 
5
Jaro röd
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
RoPS
 
 
9
KePS valkoinen
 
 
10
TU valkoinen
 
 
11
Kopse
 
 
12
GBK röd
 
 
13
Jaro vit
 
 
14
IK Myran
 
 
 
KePS punainen
 
 
16
FC Raahe
 
 
17
Vändra JK Vaprus
 
 
18
Kiilat
 
 
19
KP-V
 
 
20
MPS
 
 
21
GBK randig
 


D-12 Boys Level 2

 
1
FDS WBA FC FDS England
 
 
2
KPV vihreä
 
 
3
Haka-j.
 
 
4
KPV valkoinen
 
 
5
LoVe musta
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
Rakvere JK Tarvas
 
 
9
GBK valkoinen
 
 
 
Jalas
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
VetU
 
 
13
GBK punainen
 
 
 
Jaro svart
 
 
 
PaRi
 
 
 
TUS
 
 
17
Jaro röd
 
 
 
Jaro blå
 
 
19
LBK
 
 
 
KePS punainen
 
 
21
KäTa
 
 
22
PeFF
 
 
 
FC Raahe valkoinen
 
 
 
FC Raahe punainen
 
 
25
LoVe punainen
 
 
26
Virkiä
 
 
 
Pärnu JK Poseidon
 
 
28
FC Hermes Muumit
 
 
29
Paide Linaameeskond
 
 
30
HBK
 


E-11 Boys Level 1

 
1
KPV vihreä
 
 
2
Futbola Parks
 
 
3
FDS WBA FC FDS England
 
 
4
OTP punainen
 
 
5
Rakvere JK Tarvas
 
 
6
Komeetat musta
 
 
7
JäPS
 
 
8
Vändra JK Vaprus
 
 
9
OLS Espanja
 
 
10
Paide Linaameeskond
 
 
11
JK Augur Tallinna
 
 
12
FC Reipas musta 1
 


E-11 Boys Level 2

 
1
SuPS musta
 
 
2
KPV musta
 
 
3
Jaro röd
 
 
4
LBK svart
 
 
5
PK-37 valkoinen
 
 
 
KPV valkoinen
 
 
 
ToU
 
 
 
GBK vit
 
 
9
Komeetat valkoinen
 
 
 
LBK röd
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
 
Virkiä
 
 
13
IK musta
 
 
 
Jalas
 
 
 
JäPS sininen
 
 
 
KePS valkoinen
 
 
17
Komeetat sininen
 
 
18
IK punainen
 
 
19
OTP valkoinen
 
 
20
FC Reipas musta 2
 
 
21
GBK röd
 
 
 
Jaro vit
 
 
23
TU
 
 
24
KäTa
 
 
 
K-Pallo
 
 
26
FC Reipas viiru
 
 
27
FC Hermes 07
 
 
 
FC Raahe
 
 
29
FC Reipas raita
 


E-10 Boys Level 1

 
1
Haka-j. valkoinen
 
 
2
Limingan Pallokarhut
 
 
3
KPV valkoinen
 
 
4
Virkiä
 
 
5
JK Tallinna Kalev
 
 
 
Pärnu JK Vaprus
 
 
7
Futbola Parks
 
 
 
OTP
 
 
9
FCV
 
 
 
KPV vihreä
 
 
 
Rakvere JK Tarvas
 
 
 
Tervarit-j valkoinen
 
 
13
LBK
 
 
14
FC SCJ punainen
 
 
15
FC Raahe punainen
 
 
16
Sisu
 
 
17
Tervarit-j musta 1
 
 
18
IF Standard
 


E-10 Boys Level 2

 
1
Jaro röd
 
 
2
Lehpa white
 
 
3
IK Myran
 
 
4
HBK
 
 
5
Virkiä
 
 
 
JK Tallinna Kalev
 
 
 
KäTa sininen
 
 
 
K-Pallo
 
 
9
GBK punainen
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
Lehpa redblack
 
 
 
TUS
 
 
13
FC SCJ valkoinen
 
 
 
GBK valkoinen
 
 
 
KP-V
 
 
 
VetU
 
 
17
KäTa valkoinen
 
 
18
PeFF
 
 
19
LoVe
 
 
20
PK-37 sininen
 
 
21
Limingan Pallokarhut punainen
 
 
22
FC Raahe valkoinen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
OTP punainen
 
 
25
Tervarit-j musta
 
 
26
Haka-j. musta
 
 
27
KPV musta
 


B-16/18 Girls

 
1
GBK
 
 
2
Ajax
 
 
3
IK Myran
 
 
4
LaPa-95
 
 
5
Haka-j.
 
 
6
Iittalan Pallo
 


C-15 Girls

 
1
GBK
 
 
2
AFA Olaine
 
 
3
Virkiä
 
 
4
IK Myran
 
 
5
Vändra JK Vaprus
 
 
6
K-Pallo
 


C-14 Girls

 
1
Klubi-36
 
 
2
MeLU
 
 
3
VIFK yj/WFA
 
 
4
FC United
 
 
5
KPV
 
 
6
I-JBK yj/WFA
 
 
7
HJS
 
 
8
FC Raahe
 
 
9
Pallokissat
 
 
10
GBK
 
 
11
LiePa/PiPS YJ
 
 
12
LoVe
 
 
13
TUS
 


D-13 Girls Level 2

 
1
ONS 06 punainen
 
 
2
Rovaniemi Utd
 
 
3
HBK
 
 
4
FC Ylivieska
 
 
5
KPV vihreä
 
 
 
ONS 05/06
 
 
7
Esse IK
 
 
 
LaPa-95
 
 
9
KPV smaragdit
 
 
10
IK Myran
 


D-12 Girls

 
1
ONS musta
 
 
2
KPV green
 
 
3
KPV white
 
 
4
Vändra JK Vaprus
 
 
5
K-Pallo
 
 
6
Huima
 
 
7
GBK vit
 
 
8
GBK röd
 
 
9
KäTa
 
 
10
LBK
 
 
11
FC United
 
 
12
FC HaPo
 


E-11 Girls Level 2

 
1
AFA Olaine
 
 
2
IK Myran
 
 
3
Klubi-36 vihreä
 
 
4
JyPK
 
 
5
Klubi-36
 
 
6
TUS
 
 
7
GBK
 
 
8
LoVe
 
 
9
KPV valkoinen
 
 
10
KPV vihreä
 
 
11
HauPa
 
 
12
HBK
 


E-10 Girls Level 2

 
1
LoVe /KPV
 
 
2
Klubi-36
 
 
3
GBK valkoinen
 
 
4
Karjalan Tytöt
 
 
5
GBK punainen
 
 
6
TUS
 
 
7
Pärnu JK Vaprus
 




Menu

28.03.2015 - 14.10.2020 - Registration opened 2021 22.05.2020 - This edition of Kokkola Cup football tornament has been postponed until 2021! 23.03.2020 - Covid-19 02.11.2019 - Celebrate 2020 25.07.2019 - Kokkola Cup 21.07.2019 - Genteman prize 2019 21.07.2019 - Photo contest winners 20.07.2019 - Finals 20.07.2019 - B-Girls Final 08.07.2019 - Game schedule published! 16.06.2019 - evening snack 08.11.2018 - Early Bird price 16.10.2018 - NEWS FOR 2019 22.07.2018 - End positions 2018 14.07.2018 - Kokkola Cup Newspaper 08.07.2018 - Games 2018 25.06.2018 - Teams Kokkola Cup 2018 01.03.2018 - The Kokkola Cup aplication 18.02.2018 - New teams registered... 14.02.2018 - Registered teams... 11.02.2018 - New people in the organisation 06.02.2018 - Changes in age group 2006 boys 16.09.2017 - Registration opened!! 24.07.2017 - THANKS!! 23.07.2017 - End positions 2017 23.07.2017 - Gentleman Price 22.07.2017 - Finals 2017 21.07.2017 - ATTENTION! 21.07.2017 - Live streaming on Friday 20.07.2017 - Attention!! Attention!! 18.07.2017 - Mobile app 13.07.2017 - Games 2017 05.07.2017 - Follow your dreams 29.05.2017 - Signed up for Kokkola Cup 2017 05.10.2016 - Registration 2017 24.07.2016 - End positions 24.07.2016 - Photo contest 24.07.2016 - End positions 2016 Girls 23.07.2016 - Photo contest 23.07.2016 - Cuptube 22.07.2016 - Thursday winner of the photo contest 11.07.2016 - Gameschedule 01.07.2016 - Zones 18.06.2016 - Registered teams 2016 30.05.2016 - Series merged 03.05.2016 - Registered teams on the map 01.10.2015 - Registration 2016 08.08.2015 - Photo contest winner 19.07.2015 - Gentleman Prize 19.07.2015 - End positions girls 19.07.2015 - End positions boys 18.07.2015 - Price Awards 12.07.2015 - Photo contest 05.07.2015 - Game schedule 05.07.2015 - Roster 22.06.2015 - Zoning for Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Registered teams 26.03.2015 - FDS to Kokkola 26.03.2015 - Stamford to Kokkola 06.02.2015 - Marketing Group rejuvenated 18.01.2015 - Nomination for Event Manager 18.01.2015 - Nomination for Promotional Coordinator