Loppujärjestys tytöt

19.07.2015

Herrasmiespalkinto

 
 
Li-Ming Elementary School (TWA)
 


B-16/17 Girls

 
1.
FC United -B
 
 
2.
GBK
 
 
3.
FC Komu FC Sport YJ
 
 
4.
KäTa
 
 
5.
FC YPA
 
 
6.
Ajax-OsPa YJ
 
 
7.
PeFF
 
 
8.
JyPK B3
 


C-15 Girls

 
1.
GBK
 
 
2.
KJP
 
 
3.
KPV
 
 
4.
IK Myran
 
 
5.
SibboV
 


C-14 Girls

 
1.
VIFK
 
 
2.
HJK T01
 
 
3.
HJS
 
 
4.
KPV
 
 
5.
FC Wimma
 
 
6.
TP-47
 
 
7.
LBK
 
 
8.
KJP
 
 
9.
LoVe
 


D-13 Girls Premier

 
1.
KPV
 
 
2.
RaKe-JoKi Akatemia
 
 
3.
NuPS
 
 
4.
Li-Ming Elementary School (TWA)
 
 
5.
GBK valkoinen
 
 
 
IK Myran
 
 
 
Klubi-36
 
 
 
TP-47
 
 
9.
PeFF
 
 
10.
EIF F02/03
 
 
11.
RoPS
 
 
12.
ORPa
 
 
13.
Valtti T02/03
 
 
14.
TiPS T02
 
 
15.
FC SCJ
 
 
16.
FC Siili
 
 
17.
GBK punainen
 


D-12 Girls

 
1.
ONS punainen
 
 
2.
PaRi
 
 
3.
ONS 04
 
 
4.
TP-47
 
 
5.
FC Siili T-03
 
 
 
Klubi-36
 
 
 
Virkiä
 
 
 
GBK
 
 
9.
FC Wimma
 
 
10.
HBK
 
 
11.
FCH
 
 
12.
FC United
 
 
13.
PeFF
 
 
14.
KäTa
 
 
15.
FC SCJ
 
 
16.
GBK harraste
 


E-11 Girls

 
1.
FC YPA
 
 
2.
Klubi-36
 
 
3.
FCH punaiset
 
 
4.
FC Siili
 
 
5.
TUS
 
 
6.
KPV valkoinen
 


E-11 Girls Premier

 
1.
KPV vihreä
 
 
2.
TPV
 
 
3.
TP-47
 
 
4.
ONS
 
 
5.
GBK
 
 
6.
FCH siniset
 
 
7.
FC Kangasala
 


E-10 Girls

 
1.
KPV
 
 
2.
ONS 05 valkoinen
 
 
3.
ONS 05 punainen
 
 
4.
ONS 06 punainen
 
 
5.
GBK
 
 
6.
Spartanki (RUS)
 
 
7.
IK Myran
 
 
8.
HBK
 
 
9.
KäTa
 
 
10.
FC YPA
 




Menu

16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 25.07.2016 - KIITOS!! 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen