Loppujärjestys pojat 2016

24.07.2016

Herrasmiespalkinto

 
 
RoPS Boys-05 (Team)
 



B-16/17 Boys

 
1.
TP-47
 
 
2.
GBK Venizc
 
 
3.
Komeetat
 
 
4.
KPV BBC
 
 
5.
SiPS
 
 
6.
Janakkalan Pallo
 
 
7.
PK-37
 
 
8.
Ajax
 
 
9.
KäTa
 
 
10.
IK Myran
 
 
11.
Jaro P15
 


C-15 Boys

 
1.
GBK
 
 
2.
Kaakamon Jetit
 
 
3.
FC YPA
 
 
4.
Jaro
 


"

C-14 Boys

"
 
1.
Komeetat musta
 
 
2.
TP-47
 
 
3.
KPV
 
 
4.
LoVe
 
 
5.
NuPS United
 
 
 
OuSeYj
 
 
7.
FDS WBA FC
 
 
 
PK-37
 
 
9.
LBK
 
 
10.
Nops
 
 
11.
ToU
 
 
12.
Huima
 
 
13.
KaaPo
 
 
14.
Komeetat sininen
 
 
15.
FC Raahe
 
 
16.
RaiFu
 
 
17.
GBK valkoinen
 
 
18.
IK Myran
 
 
19.
Team LKP
 
 
20.
Saku Sporting
 
 
21.
KPS
 
 
22.
Ajax
 
 
23.
GBK punainen
 
 
24.
LoPs
 


D-13 Boys

 
1.
ÅIFK musta
 
 
2.
Virkiä
 
 
3.
FC PaKa
 
 
4.
TU
 
 
5.
KePS
 
 
 
TP-47 punainen
 
 
7.
Komeetat blue
 
 
 
VetU
 
 
9.
BK-46
 
 
10.
OsPa United
 
 
11.
ÅIFK mustakeltainen
 
 
12.
RoPS valkoinen
 
 
13.
LBK
 
 
14.
Sisu
 
 
15.
PJK
 
 
16.
ORPa harraste
 
 
17.
Jaro
 
 
18.
IK Myran
 
 
19.
OsPa
 
 
20.
MJK
 
 
21.
GBK harraste
 


D-13 Boys Premier

 
1.
RoPS sininen
 
 
2.
Tervarit-j punamusta
 
 
3.
VÄST4
 
 
4.
PK-37
 
 
5.
TKT
 
 
6.
GBK
 
 
7.
JK Tallinna Kalev
 


D-12 Boys

 
1.
JK Tallinna Kalev
 
 
2.
TUS
 
 
3.
Lehpa valkoinen
 
 
4.
Jaro röd
 
 
5.
KPV vihreä
 
 
 
Komeetat Titans
 
 
 
VetU
 
 
 
Komeetat Deimos
 
 
9.
KPV valkoinen
 
 
 
Yly sininen
 
 
 
Kontu sininen
 
 
 
Saku Sporting
 
 
13.
KePS
 
 
 
LoVe sininen
 
 
 
Rovesnik
 
 
 
Komeetat Phobos
 
 
17.
Jaro blå
 
 
 
Jaro vit
 
 
 
SiPS
 
 
20.
GBK röd
 
 
21.
LoVe oranssi
 
 
22.
FC Tarmo
 
 
 
Lehpa punainen
 
 
 
Ura
 
 
25.
K-Pallo
 
 
 
FC89
 
 
27.
PaTe musta
 
 
 
Norrvalla FF
 
 
 
FC Hermes blue
 
 
 
PaTe sininen
 
 
31.
PeFF
 
 
 
LBK
 
 
33.
Kontu valkoinen
 
 
 
Sepsi-78
 
 
35.
HBK
 
 
 
KuPS keltainen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
 
Yly valkoinen
 
 
39.
Esse IK
 
 
 
Sisu
 
 
41.
KJV
 
 
42.
FC Hermes red
 
 
43.
PK-37 sininen
 
 
44.
GBK vit
 


E-11 Boys

 
1.
KPV valkoinen
 
 
2.
Sepsi-78 sininen
 
 
3.
Virkiä
 
 
4.
IK Myran
 
 
5.
Jaro blå
 
 
 
LBK
 
 
 
LePa vihreä
 
 
 
PK-37 sininen
 
 
9.
GBK vit
 
 
 
KPV vihreä
 
 
 
PK-37 sinivalkoinen
 
 
 
PK-37 valkoinen
 
 
13.
Jaro vit
 
 
 
Komeetat musta
 
 
 
RoPS valkoinen
 
 
 
Valkeakosken NL sininen
 
 
17.
Jaro röd
 
 
18.
GBK blå
 
 
19.
Komeetat sininen
 
 
20.
KP-V
 
 
21.
TU punainen
 
 
22.
Huima Real
 
 
 
SiPS Yara
 
 
24.
GBK röd
 
 
 
FC Hermes punainen
 
 
26.
YIlves sininen
 
 
27.
Norrvalla FF
 
 
28.
KePS valkoinen
 


E-11 Boys Premier

 
1.
FDS WBA FC FDS England
 
 
2.
Valkeakosken NL keltainen
 
 
3.
Huima Barca
 
 
4.
Tervarit-j musta
 
 
5.
KePS punainen
 
 
6.
RoPS Sininen
 
 
7.
EsPa Messi Juniors
 
 
8.
YIlves punainen
 
 
9.
Saku Sporting
 
 
10.
KajHa keltainen
 
 
11.
Tervarit-j punamusta
 
 
12.
LiePa punaiset
 


E-10 Boys

 
1.
PK-37 valkoinen
 
 
2.
Valkeakosken NL
 
 
3.
PaRi
 
 
4.
Jippo
 
 
5.
Jaro röd
 
 
 
Kostomuksha
 
 
7.
KäTa
 
 
 
OLS 07 Ranska
 
 
9.
VetU
 
 
10.
PK-37 sininen
 
 
11.
FK Iecava
 
 
12.
OsPa
 
 
13.
PeFF
 
 
14.
Jaro blå
 
 
15.
Virkiä
 
 
16.
HBK
 
 
17.
Jaro vit
 
 
18.
Komeetat
 
 
19.
KPV keltainen
 
 
20.
TUS keltainen
 
 
21.
LoVe punainen
 
 
22.
LBK
 
 
23.
KPV valkoinen
 


E-10 Boys Premier

 
1.
FK Iecava
 
 
2.
FDS WBA FC
 
 
3.
OLS keltainen
 
 
4.
LoVe musta
 
 
5.
KPV vihreä
 
 
 
Valkeakosken NL
 
 
7.
Jippo
 
 
 
Saku Sporting
 
 
9.
KajHa keltainen
 
 
10.
OLS sininen
 
 
11.
GBK valkoinen
 
 
12.
GBK punainen
 
 
13.
Ajax valkoinen
 
 
 
IPTA
 
 
 
OsPa
 




Menu

23.05.2017 - Ilmoittautuneet Kokkola Cuppiin 2017 23.05.2017 - Kaarle Special Olympics 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Oulusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Turusta... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Helsingistä... 16.03.2017 - Junalla Kokkolaan Tampereelta... 01.12.2016 - Linnanjuhlat 2016 05.10.2016 - Ilmoittautuminen 2017 25.07.2016 - KIITOS!! 24.07.2016 - Loppujärjestys pojat 2016 24.07.2016 - Kuvakilpailu 24.07.2016 - Loppujärjestys tytöt 2016 24.07.2016 - Finaalit ja pronssiottelut pelataan Santahaassa 23.07.2016 - Kuvakisan voittaja perjantaina 23.07.2016 - Cuptube 2016 22.07.2016 - Kuvakisan voittaja torstaina 16.07.2016 - Nynäs Stadion 11.07.2016 - Otteluohjelma 01.07.2016 - Lohkojako 18.06.2016 - Ilmoittautuneet 2016 05.06.2016 - Ruokailu 30.05.2016 - Sarjojen yhdistäminen 03.05.2016 - Ilmoittautuneet joukkueet 01.10.2015 - Ilmoittautuminen 2016 08.08.2015 - Kokkola Cup kuva / videokisa #kokkolacup2015 voittaja 19.07.2015 - Herrasmiespalkinto 19.07.2015 - Loppujärjestys tytöt 19.07.2015 - Loppujärjestys pojat 18.07.2015 - Palkintojen jako 12.07.2015 - Kuvakilpailu 11.07.2015 - Kannatushuutokilpailu 05.07.2015 - Otteluohjelma 05.07.2015 - Pelaajaluettelo 22.06.2015 - Lohkojako Kokkola Cup 2015 27.05.2015 - Ilmoittautuneet 28.03.2015 - FDS Football School 26.03.2015 - FDS Kokkolaan 26.03.2015 - Stamford Kokkolaan 06.02.2015 - Markkinointiryhmä nuorentuu 18.01.2015 - Nimitys kilpailupäälliköksi 18.01.2015 - Nimitys markkinointikoordinaattoriksi 12.12.2014 - 2 joukkuetta Brasiliasta ensi vuoden turnaukseen